Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musisz mieć dobrego kompa żeby ci bez problemu parę metków odpaliło.

 

Zainstaluj upate torrent kamer moda zainstaluj na metka.

Odpalasz metka z moda i xAngelbot 2.6 na każde inne okno odpalasz fish bota.

 

Minimalizuj fishboty potem odpal bota i zostaw 1/10 exp bota że jeżeli ci wywali to się lognie auto.

Pomogłem daj +

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Opublikowano

Na każdego metka musisz miec jednego GB angelbot v2.6

Czyli włączasz metka wlaczasz bota ustawiasz F8

i tak drugiego...

 

A potem klikasz na ikonke gdzie expi sie postac na easymetin2 i pewnie bedzie ci sie cielo...ale to wina komputera :)

Pozdrawiam

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

włanczasz metina potem fishbota

potem znowu włanczasz metina a potem znowu fishbota i tak dalej

Moje konta w metku:

-Monastyr lvl70+ nick:Caniba

-Gromo 42+ nick:lemoon

Podexpie na monku za podexpenie na gromo.

 

Pisać GG:21828668

 

mtrrdc.gif

Opublikowano

Ja sobie otwieram pierwsze 5 metkow przez kamera i na nie uruchamiam m2fish a potem uruchamiam exp bota 0.0.1...itd xD wszystko uruchamiam w oknie. Fb minimalizuje a exp bota zostawiam tylko belkę(chyba każdy wie o co kaman) i to wszystko na 3.5gb co xp więcej nie czyta. Nawet płynnie chodzi przez jakiś czas. Potem lekko zaczyna mulic xD

99868628737329651811.gif

01197741435610025475.gif

88661307482365998527.gif

NIE BĄDZ TAKI JAK INNI DAJ+++++++

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...