Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dodać ikonke obok gracza z BlazzingPack


Szczekul22k

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mógłbyś jedynie napisać prosty plugin na sprawdzenie czy ktoś ma czy nie a resztę robić w skrypcie :D

Jeśli ci pomogłem to daj lajka ❤️ 

 

Opublikowano
Przed chwilą, GamePL7 napisał:

Mógłbyś jedynie napisać prosty plugin na sprawdzenie czy ktoś ma czy nie a resztę robić w skrypcie :D

Resztę? Co masz na myśli resztę? Plugin nie jest taki trudny. 

Nie wiem jak ty myślisz, ale wg twojego myślenia pewnie jak robisz ciasto czy coś, to połowę składników mieszasz ręcznie a połowę wrzucasz do miksera ;/ To samo ma się do kodu - jak coś jest proste, to nie komplikujemy sobie tego, tylko robimy tak, aby jak najlepiej do działało i było jak najprostsze. 

Opublikowano
1 minutę temu, ScoreBoard napisał:

Resztę? Co masz na myśli resztę? Plugin nie jest taki trudny. 

Nie wiem jak ty myślisz, ale wg twojego myślenia pewnie jak robisz ciasto czy coś, to połowę składników mieszasz ręcznie a połowę wrzucasz do miksera ;/ To samo ma się do kodu - jak coś jest proste, to nie komplikujemy sobie tego, tylko robimy tak, aby jak najlepiej do działało i było jak najprostsze. 

Jest kilka takowych kodów na internecie, poprosić kogoś o przerobienie oraz integracje z własnym skryptem 

Jeśli ci pomogłem to daj lajka ❤️ 

 

Opublikowano
17 godzin temu, GamePL7 napisał:

Jest kilka takowych kodów na internecie, poprosić kogoś o przerobienie oraz integracje z własnym skryptem 

Ale po co? Przecież wystarczy w pluginie dać, żeby sprawdzał wersję i dawał ikonę bp obok nicku jeżeli ktoś posiada paczkę. 


 

Opublikowano
51 minut temu, Blackovskyy napisał:

Ale po co? Przecież wystarczy w pluginie dać, żeby sprawdzał wersję i dawał ikonę bp obok nicku jeżeli ktoś posiada paczkę. 

Sprawdzanie wersji? Że co ku*wa? Zapoznaj się z channelami.

Opublikowano
3 godziny temu, ScoreBoard napisał:

Sprawdzanie wersji? Że co ku*wa? Zapoznaj się z channelami.

Sprawdzanie wersji na jakiej jest gracz. (czy jest na bp czy nie, jeżeli tak to pokazuje mu się ikona obok nicku) 


 

Opublikowano
3 minuty temu, Blackovskyy napisał:

Sprawdzanie wersji na jakiej jest gracz. (czy jest na bp czy nie, jeżeli tak to pokazuje mu się ikona obok nicku) 

Ale wersja nie ma nic do BlazingPacka.. Łatwo można to zmienić.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
on packet:
	if event-string is "PacketPlayInCustomPayload":
		set {_b} to packet field "a"
		set {g::%player%} to "%{_b} parsed as text%"
		if "%{g::%player%} parsed as text%" contains "CPack":
			#tutaj co ma sie dziac jesli gracz ma blazingpacka :)
		if "%{g::%player%} parsed as text%" contains "BRAND":
			kick player due to "&fBrak autoryzacji &6BlazingPack &fpobierz paczke na: &7www.blazingpack.pl%nl%&7Nie wiesz jak pobrac blazingpacka? zobacz poradnik na stronie"

Jest to część kodu JanekMaSkrypta

8aVvxa2.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Dnia 20.05.2018 o 09:17, Kubix03 napisał:

on packet:
	if event-string is "PacketPlayInCustomPayload":
		set {_b} to packet field "a"
		set {g::%player%} to "%{_b} parsed as text%"
		if "%{g::%player%} parsed as text%" contains "CPack":
			#tutaj co ma sie dziac jesli gracz ma blazingpacka :)
		if "%{g::%player%} parsed as text%" contains "BRAND":
			kick player due to "&fBrak autoryzacji &6BlazingPack &fpobierz paczke na: &7www.blazingpack.pl%nl%&7Nie wiesz jak pobrac blazingpacka? zobacz poradnik na stronie"

Jest to część kodu JanekMaSkrypta

Gdzie można dostać całość kodu?

Opublikowano
51 minut temu, CraftKrychaPL napisał:

Gdzie można dostać całość kodu?

Dam linka na pv bo to inne forum a nie chce wyrwać bana za reklame :)

8aVvxa2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...