Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Etoria.eu - Prywatny Serwer Metin2 [EASY]


Catha

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 minuty temu, VeltaR napisał:

6/7bon? tabele bonusów? Myślę, że można byłoby dodać te informacje 

6/7 bon jest. Wartości wchodzą tylko maksymalne. 

Tabela bonusów zostanie dodana do prezentacji.

1.png

Opublikowano

3. W zapowiedzi należy podać przewidywany czas startu serwera, nie dalszy niż 3 tygodnie od założenia tematu.

11. Cały zespół serwera musi zostać wypisany w prezentacji.

Czas na poprawę tematu o powyższe punkty do 21.

Opublikowano
1 godzinę temu, Catha napisał:

6/7 bon jest. Wartości wchodzą tylko maksymalne. 

Tabela bonusów zostanie dodana do prezentacji.

Dla mnie średniawka z tym 6/7 ale zobaczymy co z tego będzie.

Opublikowano
1 godzinę temu, Aive napisał:

3. W zapowiedzi należy podać przewidywany czas startu serwera, nie dalszy niż 3 tygodnie od założenia tematu.

11. Cały zespół serwera musi zostać wypisany w prezentacji.

Czas na poprawę tematu o powyższe punkty do 21.

Wszystko poprawione.

1.png

Opublikowano
2 minuty temu, Catha napisał:

Pomyłka ;) 

nie sądzę :) Jeszcze mi powiedz, że to nie pliki arianei, na których grałem na każdej edycji xD

c9VpMeh.gif

Opublikowano

Dlugo nie postoi, bedzie to samo co z poprzednia (sprawa w sadzie etc) :)

POWODZENIA

Zycze wszystkim udanego Sylwestra, Szczesliwego Nowego Roku 2018, aby byl lepszy od aktualnego, 2017.

 

Opublikowano
21 minut temu, EddiGaming napisał:

nie sądzę :) Jeszcze mi powiedz, że to nie pliki arianei, na których grałem na każdej edycji xD

Dobrze że nie będzie ciebie na tej edycji,ile można widzieć te gęby full is :)

 

Czekam na rejestracje 

Opublikowano
39 minut temu, EddiGaming napisał:

nie sądzę :) Jeszcze mi powiedz, że to nie pliki arianei, na których grałem na każdej edycji xD

Ty to masz eddi duzo do gadania XDDDDDDD

Opublikowano

Jak narazie to to totalne dno jest. Respi mnie w wodzie po zalogowaniu postaci i potem to juz caly czas wywala jak loguje pozdro typie. Nie wiem po co to startowales z tym syfem wogole ;] ale jedno jest pewne usuwam to i wiecej nie pobiore.

  • Aive zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...