Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czemu inni nie widzą mojej pelerynki?


maniaczeeq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż kupiłem pelerynke na stronie optifine. Gdy wchodze do gry widzę moją pelerynke. A inni gracze jej nie widzą. Na namemc pokazuje, że mam pelerynke. W opcjach wszystko mam włączone. Mam premke.

Opublikowano

Gracze, którzy chcą widzeć twoją pelerynke prawdopodobnie muszą mieć OF.. Poproś ich aby zainstalowali OptiFine i sprawdz czy widzą :)

Opublikowano

Mojang już dawno usunęło możliwość stworzenia własnych peleryn, niektórzy jedynie mają własne "cape'y" otrzymane z Minecon'u, jedynie niektóre launchery oferują dodawanie  pelerynek. Peleryny Optifine widzą użytkownicy Optifine i nikt więcej.

Opublikowano

@HardMCore co ty za głupoty piszesz jak się nie znasz? Oczywiście, że na optifine można mieć pelerynki różne, jakie tylko da się stworzyć generatorem na stronie np needcoolshoes, serduszka i inne ( ja mam np takie serce fajne :D - https://pl.namemc.com/profile/mannaaaaa_.5 ) . Jeśli ktoś nie widzi twojej pelerynki może w opcjach ma na OFF  widzenie pelerynek? Spróbuj też zalogować się na optifine, minecrafta, od nowa na launcher i wtedy może. Wiem, że jak nick zmieniasz na premce czasami nie widać pelerynki tzn musisz się na optifine zalogować.  

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

@Manna;3  przecież napisałem, że pelerynki jedynie jakie udostępnia Mojang to pelerynki zdobyte na minecon'ie, a te na optifine, widzą tylko ci, którzy mają optifine. To, że włączysz pelerynki w opcjach znaczy tylko tyle, że zobaczysz pelerynki z Mineconu, nie optifina. MUSISZ mieć optifine, aby widzieć pelerynki optifine, podobnie jest z innymi pelerynami, które oferują inne launchery, np. zyczu. Aby zobaczyć pelerynkę zyczu, musisz mieć launcher zyczu i ich moda.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...