Skocz do zawartości
SGT Otlet

JestemGraczem.pl - Portal do reklamowania swoich streamów i filmów na YouTube

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witajcie :)

Od 2 lat pracuję hobbystycznie nad jednym projektem. Strona wielokrotnie była aktualizowana, ale również orana do zera.

Aktualnie strona została stworzona od początku w języku Python.

AzX0T5F.png

Jak wspomniałem, strona powstaje hobbystycznie, może kiedyś komuś pomoże przy reklamowaniu swojego stream'a oraz kanałów Twitch. Obecnie jest to projekt Open Source, a jego kod jest dostępny pod adresem: https://github.com/otlet/JestemGraczem.pl

Jeśli ktoś miałby chęć do pomocy w rozwoju aplikacji, zawsze zapraszam do tworzenia forków i potem pull requestów :)

Zapraszam również do dzielenia się pomysłami na rozwój :D Kiedyś już temat był na temat tej strony, jednakże ze względu na to, że projekt zmienił się diametralnie (całkowita zmiana koncepcji, a nawet języka programowania) to założyłem nowy temat :)

Strona jest dostępna pod adresem: https://jestemgraczem.pl:)

Edytowano przez SGT Otlet

Pani Kasia

Sporo się zmieniło w między czasie, poprawiłem w końcu kod do potrzeb testów Travisa (a raczej zacznę), aktualizacje paczek, release sierpniowy, a sama strona działa świetnie :) Zapraszam kolejnych do skorzystania i reklamowania się

Autor tematu Napisano

Spory update!

Od kilku tygodni projekt jest oparty o framework Vue.js i poprawiony został wygląd (chyba diametralnie) :D

Strasznie podoba mi się design, nie wiem jak wyglądał poprzedni ale ten jest dla mnie awesome. Projekt całkiem mi się podoba - i to oparcie na Vue po prostu cudowne, grafika też super. Projekt jest czymś czego jeszcze nie widziałem (albo nie pamiętam że widziałem), będę zaglądać, tylko szkoda że tak mało znany ;c

Autor tematu Napisano
Dnia 7.03.2019 o 03:02, AlexsanderARG napisał:

Strasznie podoba mi się design, nie wiem jak wyglądał poprzedni ale ten jest dla mnie awesome. Projekt całkiem mi się podoba - i to oparcie na Vue po prostu cudowne, grafika też super. Projekt jest czymś czego jeszcze nie widziałem (albo nie pamiętam że widziałem), będę zaglądać, tylko szkoda że tak mało znany ;c

Pracujemy nad tym :) Mamy już kolejne plany rozwoju - ruszyć z własnym portalem o grach, ale bardziej opiniotwórczy niż kolejny newsroom, dodatkowo specjalna aplikacja połączona z ja.jestemgraczem.pl, gdzie odpalimy za darmo swój własny serwer CS:GO, Minecraft itp. Oczywiście mały i funkcjonalnie ograniczony, ale do pogrania z kolegami - wygodne.

Jeszcze wiele innym projektów mamy, ale brakuje czasu i funduszy :( A chcemy nie tworzyć reklam na stronie, bo to po prostu irytuje :(

@SGT Otlet

jeżeli reklama nie wyskakuje na całą stronę to nie jest irytująca, jakaś reklama w bocznym navie (albo obrazek imitujący reklamie - adblock reklamę zablokuje) nie jest irytujące, wiadomo każdy musi zarabiać aby coś działało dalej. Najbardziej irytujące jest coś takiego - wchodzisz na stronę, wyskakuje Ci okienko że musisz wyłączyć AdBlocka żeby przejść dalej, wyłączasz i zanim wejdziesz w to co chcesz przechodzisz przez 60 reklam - to jest irytujące..

Autor tematu Napisano
Dnia 9.03.2019 o 20:01, AlexsanderARG napisał:

@SGT Otlet

jeżeli reklama nie wyskakuje na całą stronę to nie jest irytująca, jakaś reklama w bocznym navie (albo obrazek imitujący reklamie - adblock reklamę zablokuje) nie jest irytujące, wiadomo każdy musi zarabiać aby coś działało dalej. Najbardziej irytujące jest coś takiego - wchodzisz na stronę, wyskakuje Ci okienko że musisz wyłączyć AdBlocka żeby przejść dalej, wyłączasz i zanim wejdziesz w to co chcesz przechodzisz przez 60 reklam - to jest irytujące..

To nie jest irytacja, to czyste szaleństwo. O samych reklamach jeszcze myślę, ale szukam najmniej inwazyjnego wydawcy, a z tym ciężko, bo kiedyś jak rzeczywiście reklamy były, to nie dość, że mały dochód wynikał, to reklamy po czasie były nazbyt denerwujące i dlatego z nich zrezygnowałem, bo nie trawię wkurzających reklam.

@SGT Otlet

Ja jestem właśnie zwolennikiem reklam, uważam że powinny być chociaż z 2 reklamy (tematyczne i takie pod kolor). Zawsze to jakiś minimalny dochód a i nie rzuca się w oczy. Oczywiście mowa o reklamach tematycznych i kolorem dobranych do koloru strony, wiadomo jak będzie wyglądać reklama choinek w kolorystyce jasnozielonej - takiej oczojebnej (jak moje skarpetki xd) na ciemnej stronie dla graczy.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...