Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka Karta Graficzna | Zastępsto EVGA GTX 780 TI


xxxRiPulxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Otóż ostatnio zepsuła mi się karta GeForce EVGA GTX 780 TI i otóż mam problem jak widać, kod 43 :\. No niestety, próbowałem wszystkiego (dosłownie) więc pora ją zmienić! I oto moje pytanie do was... zastanawiam się nad kupnem jednej porządnej lub 2/3 pod SLI/CF i dlatego zwracam się do was z pomocą.

Co polecacie! Cena nie gra roli.... (w miarę rozsądku oczywiście, tak myślę maks budżet to 3500/4000)

 

Jedną jakąś dobrą, która posłuży mi kilka dobrych lat:

LUB

Dwie/Trzy pod SLI/CF

 

Mój aktualny sprzęt był taki jedyne co się zmieniło to to że brak sprawnego GPU

Obudowa: CoolerMaster HAF XB EVO

SSD: Samsung 840 EVO 250GB SATA3

4xHDD Seagate 3,5", 2TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache

GPU: EVGA GeForce GTX 780TI SC - 3072 MB DDR5

RAM: Curcial Ballistix 16GB (2x8) DDR3 1600MHz 1.5V

CPU: Intel CORE i7-4770K, 3.5GHz

Motherboard: Gigabyte GZ-Z87X-D3H, Z87

CPU Cooling: Raijintek TISIS

 

Sprzęt ma prawie 4 lata! (04.04 minią)

 

Pracuję na 3 monitorach 144Hz więc żeby to uciągnęła :D

Dodatkowo zastanawiam się nad zmianą obudowy więc jeśli coś polecacie pod w.w. sprzęt z chęcią sprawdzę!

Serdecznie pozdrawiam!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...