Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Współwłaściciela (sponsora) i Administracje


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SPONSOR

Witam, tworzę serwer sieć serwerów typu pvp. Będzie to ogólnokrajowa sieć więc będzie wszystko po angielsku. Tryby które zamierzam umieścić w sieci to: HCF (Hardcore Factions w tym 2 rodzaje, Teams - max 10 osobowe frakcje, bez sojuszy i Clans - max 5 osobowe frakcje, bez sojuszy) KitMap, Practice i Bunkers. Jak nie wiesz co to za tryby to polecam wpisać na youtubie, jest pełno filmików ;)

Core na HCF (kupiony od znanego zagranicznego programisty, zoptymalizowane 20 tps podczas 500 graczy online, bez src).

Core na Lobby (kupiony od mniej znanego lecz specjalizującego się w pluginach na lobby, z src).

Core na Practice (kupiony na spigotmc, bez src).

Core na KitMape (core na HCF z wyłączonymi pewnymi funkcjami, bez src)

Domene która średnio brzmi, ale jak nie znajdzie się lepszej nazwy to zawsze można ją użyć - jelizy.com.

Większość budowli na HCF jest w trakcie realizacji.

Czego oczekuję od sponsora:

- wcześniejszego zapoznania się z trybami by później nie było głupich pytań ;)

- zapewnienia maszyny na serwery (na początku tylko na lobby, hcf i kitmape) i teamspeaka. Najlepiej OVH ewentualnie coś innego w centralnej europie.

Co oferuję:

- W sumie jak poszukuje sponsora to nie mogę oferować opłaty, dlatego oferuję % z zarobków (wiem, że nie brzmi za ciekawie no ale cóż)

- dojrzałości

- obeznanie w temacie wszystkich tworzonych trybów

Trzeba też pamiętać, że rangi na serwerach ogólnokrajowych są dużo droższe niż na polskich (polecam zobaczyć np. arcane.cc, veltpvp.com albo faithfulmc.com i porównać ceny po przecenach do polskich cen bez) więc zarobek też jest większy.

 

 

 

ADMINISTRACJA

Szukam administracji na nadchodzącą sieć serwerów.

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego na poziomie średnim/zaawansowanym

- wolny czas (najlepiej 2/3 h dziennie)

- sprawny mikrofon

- mentalna dojrzałość

- konto premium (serwer będzie tylko premium)

WIEK NIE MA ZNACZENIA, TAK SAMO JAK UMIEJĘTNOŚCI SPRAWDZANIA GDYŻ DOSTANIESZ SPECJALNY PORADNIK.

Format podania:

Wiek:

Nick w grze:

Strefa czasowa (CET dla polski):

Jakimi językami mówisz płynnie(wymagany język angielski): 

Telegram (wymagane)(https://telegram.org/):

Byłeś kiedykolwiek administratorem (jak tak to podaj range i serwer):

 

KONTAKT:

DISCORD - Jucy#2137

 

 

 

 

P

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...