Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Easy/4fun] szalonysfpriv.pl [Ruszyliśmy!]


szalony39

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 minuty temu, bodzio17 napisał:

dzisiaj nic z tego nie bedzie 

@lujek1232 wróci do domu to spróbuje ogarnąć. Dzisiaj może start a jak nie to w poniedziałek :/ bo mnie nie bedzie :(

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
4 minuty temu, Maksasioros napisał:

A nie możecie odpalić na 7m?

@lujek1232 pijany wrócił i próbuje ogarnąć serwer :D

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano
1 minutę temu, szalony39 napisał:

@lujek1232 pijany wrócił i próbuje ogarnąć serwer :D

Aaa rozumiem, to czekam na serwerek xD

> > > Jeżeli Ci pomogłem, daj lubię to! < < <

 

 

Opublikowano
1 godzinę temu, szalony39 napisał:

@lujek1232 pijany wrócił i próbuje ogarnąć serwer :D

Ja pjenje xD iks de 

Opublikowano
35 minut temu, lujek1232 napisał:

Ja pjenje xD iks de 

Odpisz na FB ;)

NAJLEPSZY SERWER SFGAME POWRACA - Xayah Classic!

Start Serwera: 06.12. godz 20:00

sygnatura.jpg

Opublikowano
13 godzin temu, BambusowyDzwon napisał:

Odpisz na FB ;)

Za offtopic są warny :D, odpisałem xD 

Opublikowano
16 minut temu, lujek1232 napisał:

Za offtopic są warny :D, odpisałem xD 

Dobra cichaj xD

NAJLEPSZY SERWER SFGAME POWRACA - Xayah Classic!

Start Serwera: 06.12. godz 20:00

sygnatura.jpg

Opublikowano
44 minuty temu, BambusowyDzwon napisał:

Dobra cichaj xD

Ja chce mieć ostrzeżenia na minusie xD  

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za 40 założonych kont w ciągu 1 dnia ;)

W poniedziałek 25.12 rozdam tutaj darmowe kody na 500 grzybków ;)

Pozdrawiam!!!

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano

Jak myślicie podkręcić troszkę expa żeby szybciej lvl lecial? ;)

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano

Wesołych Świąt życzy Szalony wszystkim graczom mojego serwera! I wydaje mu się że byliście grzeczni więc tutaj mały prezent od Mikołaja Szalonego! :

Kod na 500 grzybków! 

45A3E806C8 

Jak użyć?

Wchodzicie na serwer i po lewej stronie macie MENU klikacie, wybieracie kupon i wklejacie kupon ewentualnie na łatwizne wchodzicie na serwer i wklejacie ten link w przeglądarke:

http://szalonysfpriv.7m.pl/play/payment/coupon.php i kupon wpisujecie.

 

Kupon jest na 500 grzybków dla 100 pierwych osób pozdrawiam! :) Wesołych Świąt jeszcze raz! Na dniach postaram się podkręcić expa.

Dodatkowo 31.12.17 dla top 10 rozdamy VIP'y :)

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano
33 minuty temu, szalony39 napisał:

Wesołych Świąt życzy Szalony wszystkim graczom mojego serwera! I wydaje mu się że byliście grzeczni więc tutaj mały prezent od Mikołaja Szalonego! :

Kod na 500 grzybków! 

45A3E806C8 

Jak użyć?

Wchodzicie na serwer i po lewej stronie macie MENU klikacie, wybieracie kupon i wklejacie kupon ewentualnie na łatwizne wchodzicie na serwer i wklejacie ten link w przeglądarke:

http://szalonysfpriv.7m.pl/play/payment/coupon.php i kupon wpisujecie.

 

Kupon jest na 500 grzybków dla 100 pierwych osób pozdrawiam! :) Wesołych Świąt jeszcze raz! Na dniach postaram się podkręcić expa.

Dodatkowo 31.12.17 dla top 10 rozdamy VIP'y :)

Podkręć expa, bo to miał być 4fun a mi się ciężko coś expi xD 

> > > Jeżeli Ci pomogłem, daj lubię to! < < <

 

 

Opublikowano

Chcieliście serwer Easy/4fun to teraz macie! Zapraszam do zabawy! :)

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano

Wielki admin, odmawia mi ulepszenia gildii na full, a sam sobie ulepsza, klamiac mi na GG, że nie, po przekazaniu mi dowodu, że widzę że ma 100%, mówi że mam do niego dołączyć. Odmówilem.

Poświęciłem ok 6-8h na wbicie 999lvl a on mówi mi że używam skryptów i zniechęcam do grania na tym serwerze. Dał mi bana za multi (1 konto jak był słaby Exp, zrobiłem nowe 2, bo czemu miałem być stratny i zgłaszałem że gra mój brat (3 konto) to mówił że kłamie i dostaje bana. Dodatkowo ukradł pliki z innego serwa i stawia swój. Tfu, dodatkowo wyzywa graczy :)

Dowód: https://zapodaj.net/5f4885e9b3f4c.png.html

Po więcej zapraszam na GG

38421536

Bez nazwy-1 (2).png

Opublikowano
7 godzin temu, Roughster napisał:

Wielki admin, odmawia mi ulepszenia gildii na full, a sam sobie ulepsza, klamiac mi na GG, że nie, po przekazaniu mi dowodu, że widzę że ma 100%, mówi że mam do niego dołączyć. Odmówilem.

Poświęciłem ok 6-8h na wbicie 999lvl a on mówi mi że używam skryptów i zniechęcam do grania na tym serwerze. Dał mi bana za multi (1 konto jak był słaby Exp, zrobiłem nowe 2, bo czemu miałem być stratny i zgłaszałem że gra mój brat (3 konto) to mówił że kłamie i dostaje bana. Dodatkowo ukradł pliki z innego serwa i stawia swój. Tfu, dodatkowo wyzywa graczy :)

Dowód: https://zapodaj.net/5f4885e9b3f4c.png.html

Po więcej zapraszam na GG

38421536

XDDDD lujek co ty ustawiles jak ktos ma bana hahahaha XDDDDD

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano
5 minut temu, szalony39 napisał:

XDDDD lujek co ty ustawiles jak ktos ma bana hahahaha XDDDDD

Zasady z pornola się trzymasz, "Zwal na kogoś" xD 

Opublikowano
1 godzinę temu, lujek1232 napisał:

Zasady z pornola się trzymasz, "Zwal na kogoś" xD 

+ mam kradzione pliki :/

 

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano
10 godzin temu, szalony39 napisał:

+ mam kradzione pliki :/

 

Udostępnione na mpc xD ale chuj z tym przecież ukradłeś xD 

Opublikowano

Mam pytanie do was. Chcielibyście coś nowego na serwerze? :)

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...