Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Easy/Medium] SZALONY SERWER SF (REAKTYWACJA) (NOWOŚCI)


szalony39

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lrVEeq7.png

 

http://szalonysfpriv.pl

Zapraszam do Zakładania Kont!!

TYP: Easy/Medium

Po rozpoczęciu gry na serwerze otrzymasz:

- 0 golda

- 250 grzybków

 

https://www.mpcforum.pl/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://i.imgur.com/cnc5J5E.png&key=c424e89c55dee7cfa536ca1cc21ecbad5a30efe8e845dcb0e4a90bf1c3bf91df

Na serwerze znajduje się 

- ItemShop

- System Kuponów (Niedługo rozdamy VIP'y i Grzybki)

- Gildie

- Stały Kontakt z Supportem

- Czat na dole strony bez bugów

- Tabelki boczne

9nqT7RU.png

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano

Jak dla mnie fajny serwer.

Dobrze rozwijający się, polecam wbić i go zobaczyć, naprawdę warto :)

Co tu tyle opowiadać o nim? Lepiej wejść i samemu się przekonać :D

> > > Jeżeli Ci pomogłem, daj lubię to! < < <

 

 

Gość dominik148
Opublikowano

Polecam super serwer. Przypomina mi stare czasy ;) 

Opublikowano
2 minuty temu, Delmix napisał:

Nie mogę wbić 

Każdemu działa a tobie nie?

Co ci wyskoczyło? :)

Czy specialnie psujesz dobre imie serwera?

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano
1 godzinę temu, Delmix napisał:

Nie mogę wbić 

Przecież wszystko działa jak powinno. ;)

> > > Jeżeli Ci pomogłem, daj lubię to! < < <

 

 

Opublikowano

Dodane zostały najważniejsze linki

dodam jeszcze pozniej jakieś. Po lewej stronie w linkach "$" macie miejsce do wpisania kodu jak bedzie losowanie na darmowe grzybki.

Po prawej stronie w linkach "$" jest to support w którym możecie zgłaszać błędy :)

Kilka osób pytało też mnie czy będzie sklep sms. Tak możliwe ze go odpale :)

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano

Polecam zakupić jakiś hosting www bez reklam (Np aquahost.pl) xD 

N5tlJql.png

Opublikowano
25 minut temu, lujek1232 napisał:

Polecam zakupić jakiś hosting www bez reklam (Np aquahost.pl) xD 

N5tlJql.png

Dzisiaj kupię :) ps: mam adblocka to reklam nie mam :D

@Edit1 

Dzisiaj przeniosimy na inny hosting płatny :)

Bez reklam bez błędów i szybszy:)

Poinformuje was o zmianie adresu strony

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano

Kupię twój serwer zapłacę 1 Janusza

Polecam serwer i Lujka. 

Czego brakuje to lepszego hostingu i mnie :)

Footballplayer.pl <- Nowa gra piłkarska! :D

Opublikowano
4 minuty temu, hurrican2000 napisał:

Kupię twój serwer zapłacę 1 Janusza

Polecam serwer i Lujka. 

Czego brakuje to lepszego hostingu i mnie :)

Dzięki za polecenie :D

Wlasnie pracujemy z Lujkiem zeby przenieść na inny hosting i domene ".pl" ale hosting cos sie psuje i czekamy za odpowiedzią z supportu.

Wbijaj do nas :P

Udało nam się!!!!!

Zmienliśmy hosting i kupiliśmy domenę zapraszam na nowy adres:

http://szalonysfpriv.pl/

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano
4 godziny temu, hurrican2000 napisał:

Kupię twój serwer zapłacę 1 Janusza

Polecam serwer i Lujka. 

Czego brakuje to lepszego hostingu i mnie :)

Już jest lepszy hosting z domeną .pl a ty wbiłeś ? :D 

Mała aktualizacja dodano lotto do isa, wybierać cyferki :D

wHhSCir.png

Opublikowano

Wbijajcie rejestrujcie się!

Jeszcze 16 osob do losowania darmowych grzybków i vipa na zawsze! :)

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano

Aktualnie jak domyśliłem się po przeniesieniu hostingu nagle hosting ma problemy.

Myślę co z tym dalej zrobić, na szczęście mam pliki wszystkie na PC może wrócimy narazie na 7m albo nw :/ Co myślicie o tym?

Kasy nie mam narazie na inny hosting.

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano

Jak będę o 16:30 w domu to wracamy na ten co działa i nie bede się meczył :/

Jednak narazie zostaniemy przy : http://szalonysfpriv.7m.pl/

Jak znajdziemy dobry hosting to przeniesiemy okej? :)

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano

Prezentacja, jak na warunki SF, bardzo ładna. Powodzenia życzę :)

 

NAJLEPSZY SERWER SFGAME POWRACA - Xayah Classic!

Start Serwera: 06.12. godz 20:00

sygnatura.jpg

Opublikowano

Na serwerze juz 39 kont! Jeszcze 11 kont i rozdamy darmowe grzybki i VIP'y ! Tym których będe widział na czacie :P

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...