Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 18 - prośba o podesłanie konfiguracji sterowania


Castio™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Kupiłem pada od xboxa 360 i chce nim grać w fife na pc.

Przeszukałem cały internet, ludzie pokazywali te EMULATORY typu xBox360ce .

NIE DZIAŁA!

Potrzebuję chyba pliku ustawień do fify 18.

Jeżeli używacie pada od xboxa 360 to podeślijcie mi tu ustawienia. Będę wdzięczny.

1389306494-U1084641.png


By Me.

Opublikowano

Nie za bardzo rozumiem, po ci ci jakieś emulatory? Czy fifa nie obsługuje już padów od xbox 360? Przecież jak masz pada + adapter to wystarczy podłączyć, pobrać sterownik, który był na 100% dołączony do adaptera, sparować 2 urządzenia i to wszystko.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Przecież mając pada X360 automatycznie po pobraniu sterowników on w Fifie działa, jest odwrotnie.. Ludzie posiadający pada t.j. od Ps3 mają właśnie problem bo muszą użyć tego emulatora mówię na swoim przykładzie bo dosłownie korzystając z tych poradników nie mogę tego poprawnie zrobić a podłączając pada od x360 automatycznie wszystko śmiga.

  • Adder. zmienił(a) tytuł na FIFA 18 - prośba o podesłanie konfiguracji sterowania

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...