Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

» tsmoney.pl :: Prestiżowy Teamspeak3 ?


xFatal2

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

5. Własne tematy możemy odświeżać co 24 godziny. Od teraz w tym celu używamy przycisku znajdującego się pod tematem. Odświeżanie wątku za pomocą posta będzie karane. Kara 3 pkt.

Przycisk wrócił, proszę się stosować do zasady.

Opublikowano

Zmieniam opinie. Nie polecam, zwłaszcza Administratora "Kondziu" (jeżeli można go w ogóle nazwać "Administratorem"), który kickuję i wyzywa użytkowników, a gdy mu odpowiesz na wyzwiska zostajesz zbanowany na 10 minut przez wyższego Administratora za obrazę..


**
<20:25:05> You are banned temporarily. Reason: "Obraza Administratora | ~xFatal "
Try again in 00:09:25

Opublikowano
2 godziny temu, xMoNoTheProx napisał:

<13:13:57> Trying to resolve hostname tsmoney.pl
<13:13:57> Trying to connect to server on tsmoney.pl
<13:13:59> You are banned permanently. Reason: "BlackLista"

 

                      Network-Monitoring.        

Bo ty jesteś hakerem teesowym i się baliśmy że nam wywalisz nasz serwer.

 

#Byłeś na VPN.

Pij rozważnie.

Opublikowano
1 minutę temu, xMoNoTheProx napisał:

vpn ? wejdz tutaj -> https://www.whois.com/ i wklej moje ip ( wyswietla ci sie informacje na temat firmy ktora hostuje mi internet ) :)

Dobra haker dzięki za info wole iphub'a.

Ale powiedz mi jeszcze czemu jak zostałeś przeniesiony przez administratora to od razu się rozłączyłeś?

Pij rozważnie.

Opublikowano
Przed chwilą, xMoNoTheProx napisał:

A co to zmienia ? przeciez serwer jest publiczny i nie musze siedziec pod przymusem na kanale administracyjnym.  ( chyba ze jest inaczej to doinformuj innych uzytkownikow ze sa niewolnikami )

Nie stawiaj spacji przed znakami interpunkcyjnymi.

Zostałeś zbanowany dlatego że pisałeś w jakimś temacie że "potrafisz" wywalić serwery hosteamu ("Podasz byle jaki hosteam i pokazemy ci magie")

Poza tym drugi właściciel dostał bana na twoim teamspeak'u (Kodeks Hammurabiego)

Pij rozważnie.

Opublikowano
4 minuty temu, xMoNoTheProx napisał:

Nie mam wlasnego teamspeaka, ani z nikim nie wspolpracowalem w przeciagu ostatniego miesiaca. :)

1XBYmBn.jpg

Pij rozważnie.

Opublikowano
9 minut temu, xMoNoTheProx napisał:

Jezeli przesiadujemy tam jako znajomi grupka to chyba nic zlego jak napisze u nas?

5kdsZD8.png

You are banned permanently. Reason: "MPCForum.PL - Permissions denied

Kodeks Hamurabiego.

fPdC8vF.jpg

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Minusy:

- Chu**wa administracja

- To nie jest "autorski desing" i dobrze wiesz o czym mowie

- noname ssie

 

Plusy:

+ Licencja

+ Boty muzyczne

+ Szybki kontakt z administracja (ale nadal jest chu**wa)

 

Koncowa ocena bedzie 2/10

Polecam <3

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Cytat

15. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

Archiwum.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...