Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak handlować, aby nie dostać bana?


gural193c

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie teraz na PL mają znacznie lepszy system banowania i nawet jak nie robisz żadnego handlu tylko 1 postacią wyrzucisz na ziemie a 2 podniesiesz to nic nie pomoże ban i tak poleci. Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób jak przenosić itemy z botów na shopa aby nie dostać bana za powiązałke? 

  • Ups... zmienił(a) tytuł na Jak handlować, aby nie dostać bana?
Opublikowano

Ktoś jest w stanie wytłumaczyć w jaki sposób można ominąć niektóre logi związane np z kupowaniem ze sklepu . Przykładowo tak aby administracja nie była w stanie zwerifikować co kupujemy od kogoś ze shopa ?

Opublikowano
10 godzin temu, DedX napisał:

Ktoś jest w stanie wytłumaczyć w jaki sposób można ominąć niektóre logi związane np z kupowaniem ze sklepu . Przykładowo tak aby administracja nie była w stanie zwerifikować co kupujemy od kogoś ze shopa ?

Warto spróbować przetransferować przedmioty przez jeszcze jedną postać, możliwe że banują sprawdzając tylko kto kupił przedmioty z sklepiku bociarza a później nie sprawdzają.

Opublikowano
2 godziny temu, TonyBletek napisał:

Warto spróbować przetransferować przedmioty przez jeszcze jedną postać, możliwe że banują sprawdzając tylko kto kupił przedmioty z sklepiku bociarza a później nie sprawdzają.

A jeżeli chodzi o same yangii ? sprawdzają po ip  ^ ^

Opublikowano
3 minuty temu, DedX napisał:

A jeżeli chodzi o same yangii ?

Wystaw sklepik, kupiłeś z bota item od gracza.

Opublikowano
Przed chwilą, Reygras napisał:

Wystaw sklepik, kupiłeś z bota item od gracza.

Chodzi o to że ja coś kupuje od kogoś i wyłapuje bana ^ ^

Opublikowano
Dnia 16.12.2017 o 13:21, TheThunder napisał:

nie

Z tego co słyszałem, to administracja Metina nieco lepiej opracowała metody powiązywania kont.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...