Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oznaczenie BOSS i METIN nad bossem i metiniem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy może ktoś pomóc napisać mi system w którym klient pobierałby np z listy w kliencie z id bossów i wczytywałby nad ich głowami takie efekt jak ma gm tylko z napisem BOSS?

Opublikowano
9 minut temu, neversayyes napisał:

Witam czy może ktoś pomóc napisać mi system w którym klient pobierałby np z listy w kliencie z id bossów i wczytywałby nad ich głowami takie efekt jak ma gm tylko z napisem BOSS?

A płacisz hajsy?

Zobacz u mnie w odpowiedziach, gdzieś tłumaczyłem jak prostym sposobem to zrobić, aby nie bawić się w C++

 Isayia - Już wkrótce  :yay:B) 

Opublikowano

Najprościej będzie jak wejdziesz w msm bossa i dodasz taki kod:

http://wklej.org/id/3303535/

AttachingDataCount       x+1

AttachingData0x

a plik boss.mse to uzyj np. znaczka gm'a

#fajnie_ze_link_wyj3balo

Opublikowano
 Group AttachingData02
    {
        AttachingDataType    2
        
        isAttaching          1
        AttachingModelIndex  0
        AttachingBoneName    "Bip01"
        
        EffectScriptName     "d:\ymir work\effect\monster2\bosseffect.mse"
        EffectPosition       0.000000 0.000000 0.000000
        EffectRotation       0.000000 0.000000 0.000000
    }

Masz gotowe, bosseffect.mse to po prostu edytuj znaczek GM'a i musisz tak przy każdym npc/bosie robić. pozdro

 Isayia - Już wkrótce  :yay:B) 

Opublikowano

Własnie podobną odpowiedź na necie znalazłem tylko odpowiednio frazami musialem pokombinowac aby odpowiedni temat znaleźć 

Opublikowano
12 minut temu, neversayyes napisał:

Własnie podobną odpowiedź na necie znalazłem tylko odpowiednio frazami musialem pokombinowac aby odpowiedni temat znaleźć 

Można to w C++ zrobić, bynajmniej moim zdaniem jest łatwiejsze dodawanie ;P Nie trzeba sie pierdzielić z plikami tylko na id nadajesz :D

 Isayia - Już wkrótce  :yay:B) 

Opublikowano
8 godzin temu, Legolas. napisał:

Można to w C++ zrobić, bynajmniej moim zdaniem jest łatwiejsze dodawanie ;P Nie trzeba sie pierdzielić z plikami tylko na id nadajesz :D

Jezu są tuty jak dodać effect np broni/zbroi w c++ czy kuźwa byle czego to wystarczy tylko id zmienić i plik xD

 

Opublikowano
Dnia 26.11.2017 o 18:42, Hya. napisał:

Jezu są tuty jak dodać effect np broni/zbroi w c++ czy kuźwa byle czego to wystarczy tylko id zmienić i plik xD

 

Właśnie o tym napisałem wyżej xD 

 Isayia - Już wkrótce  :yay:B) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...