Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zablokować włącznie się tego samego screena kilka razy


elocotam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka! Włączam bota komenda screen -dmS bot php core.php i bot wchodzi na serwer normalnie, gdy powtórzę tą komendę bot znowu wejdzie na serwer tylko z inną nazwą i w oddzielnym screenie, chciałbym aby ktoś napisał plik startowy dla owego bota aby włączał się komendą screen -dmS bot php core.php ale jak kolejny raz wpiszę tą samą komendę to żeby nie włączało kolejnego screena tylko pisało aplikacja jest juz uruchomiona.

Opublikowano
11 minut temu, KamilKosiakPL napisał:

Tylko po co go włączać ponownie? Podaj nazwę bota bo można mu to w core zrobić

mam bota który wchodzi na serwer co X czasu i wlancza instancje gdyby jakaś wyszła 

więc jesli umiesz taki start napisać co opisałem wyżej to prosze

Opublikowano
14 minut temu, elocotam napisał:

mam bota który wchodzi na serwer co X czasu i wlancza instancje gdyby jakaś wyszła 

włącza*, proszę o nazwę bota...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
#!/bin/bash
# Colors

ESC_SEQ="\x1b["
COL_RESET=$ESC_SEQ"39;49;00m"
COL_RED=$ESC_SEQ"31;01m"
COL_GREEN=$ESC_SEQ"32;01m"
COL_YELLOW=$ESC_SEQ"33;01m"
COL_BLUE=$ESC_SEQ"34;01m"
COL_MAGENTA=$ESC_SEQ"35;01m"
COL_CYAN=$ESC_SEQ"36;01m"


 
if [[ $1 == 'stop' ]]; then 
			screen -S bot1 -X quit
		sleep 1
		echo -e "$COL_YELLOW bot zatrzymany $COL_RESET"
elif [[ $1 == 'start' ]]; then
	sleep 1
		screen -S bot1 -X quit
	sleep 1
		screen -dmS bot1 php core.php -i 1
	sleep 4
	echo -e "$COL_YELLOW bot uruchomiony"

else
	echo -e "$COL_GREEN {start/stop} $COL_RESET"
fi

Prosz, jezeli o to chodziło

Polecam, Szopeł.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...