Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję odpowiedzialnego Sponsora


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć w tym ogłoszeniu, chcę wystąpić w poszukiwaniu jakiegoś ogarniętego, sponsora.

 

Może napiszę krótko jaki serwer tworzę, a więc serwer Easy typowy z lekkim Mediumem, serwer robię już 2 miesiąc z małymi przerwami, co serwera posiada?

 

- System skinów na bronie.

- System losowania skinów.

- System transmutacji.

- Nowy system łowienia.

- Nowy system związany z rudami.

- Nowy system GUI konia - Rozwijanie jego.

- Szarfy ulepszone.

- Nowe amulety na nowe GUI.

 

To tak po krótce z systemów, nie będę tutaj rozpisywał cały plan serwer, jeżeli ktoś będzie zainteresowany zapraszam na Priv!

 

A więc czego oczekuję od potencjalnego sponsora?

 

- Funduszy na serwer na pewno.

- Reklamy w jakiejś skali.

- Maszyny wiadomo Dedyka, vps posiadam do swoich prac.

- Stronę najlepiej, jak nie to mam jakąś.

- Dobrego kontaktu.

- Oczywiście 18+.

- Najlepiej jak osoba, miała już do czynienia ze sponsoringiem.

 

Co oferuję od swojej osoby?

 

- Dojrzałości co do mojej osoby.

- Dobrego kontaktu.

- Dużo zaangażowania w serwer.

- Dużo poświęconego czasu w serwer, oraz kontakt z Teamem.

- Dopracowany serwer, oraz przemyślany, nowe systemy, pomysły.

- Dbanie o serwer/pliki.

 

To tyle, jeżeli ktoś jest zainteresowany zasponsorowaniem mojego projektu zapraszam do wiadomości prywatnej!

Pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję że kogoś normalnego znajdę.

Opublikowano
2 godziny temu, Skejcior ^^ napisał:

Siema Asfen jak tam setoria?

Nikt normalny nie będzie współpracował ze złodziejem, nie polecam :)

Myślę, że to jednak nie Asfen.
Bo on nie umiał dobrze pisać po Polsku, a gdzie tu mowa o przecinkach :D

Opublikowano
4 godziny temu, Jacob S napisał:

Myślę, że to jednak nie Asfen.
Bo on nie umiał dobrze pisać po Polsku, a gdzie tu mowa o przecinkach :D

Na fb w grupach to samo pisał, przez to wiem, że to on :p

Jak to mówią "na pampersy nie starcza" ostatnio też na fb w grupach sprzedawał kilka kradzionych rzeczy.

Mi to zwisa i powiewa ale jak ktoś kłamie i oszukuje to potem serwer postoi kilka dni i upadnie, a typ się wzbogaci o kilka stówek, a potem płacz, że metin się kończy :v

WD7IpkZ.png

Opublikowano

Praktycznie każdy system znajdziecie na devach czy innych turkmmo xD

Jeśli to faktycznie Asfen nie polecam, ze względu na "jakość" projektów, która nie jest nawet przeciętna.

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano
8 godzin temu, Jacob S napisał:

Myślę, że to jednak nie Asfen.
Bo on nie umiał dobrze pisać po Polsku, a gdzie tu mowa o przecinkach :D

Jo, jo

qdXpk4V.png

 

d0D7vvS.png

  • Aive zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...