Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zaktualizować Wiedźmina 3 zainstalowanego z płyty?


Bonapartee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, niedawno kupiłem kod wiedźmina 3 edycja roku (z 2 dodatkami) ale grę zainstalowałem z płyty którą dostałem od kolegi (wiedźmin 3 sama podstawka) , gra się zainstalowała ale w bibliotece gogu gra pokazuje się jako nie zainstalowana. Ma ktoś jakiś pomysł jak zainstalowaną z płyty podstawową wersje wieśka zaktualizować na ty nieszczęsnym gogu ? I czy da się przenieść savy z starszej wersji na nowszą ?

Opublikowano

Tak, da się przenieś save. Jeżeli to oryginalna gra/płyta to powinno wykryć na GOGu. Może spróbuj przeinstalować GOG, albo jak mnie pamięć nie myli, musisz mieć przypisaną grę do GOGa KODEM, który otrzymujesz z grą, dopiero wtedy możesz z łatwością sobie aktualizować grę. Jeżeli kolega jest miły to niech pożyczy Ci konto na czas aktualizacji gry, po aktualizacji logujesz się znowu na swoje konto i tyle.

Opublikowano
Dnia 11.11.2017 o 00:13, aresorek napisał:

Tak, da się przenieś save. Jeżeli to oryginalna gra/płyta to powinno wykryć na GOGu. Może spróbuj przeinstalować GOG, albo jak mnie pamięć nie myli, musisz mieć przypisaną grę do GOGa KODEM, który otrzymujesz z grą, dopiero wtedy możesz z łatwością sobie aktualizować grę. Jeżeli kolega jest miły to niech pożyczy Ci konto na czas aktualizacji gry, po aktualizacji logujesz się znowu na swoje konto i tyle.

Przeinstalować czyli odinstalować a następnie zainstalować ? Wtedy przypadkiem też się gry z goga nie usuwają ?

Opublikowano

Zapewne gra się również usunie, jeżeli jesteś zalogowany na koncie, na który jest ten Wiedźmin. Tak, odinstalować i zainstalować ponownie. Najlepiej jakby właśnie twój kolega dał ci swoje konto GOG, gdzie ma tego wieśka. Tylko się na chwile logujesz na niego, instalujesz grę i od razu najnowszy patch ci się pobierze i tyle. Tak naprawdę po tej operacji nie musisz już nigdy wchodzić na GOGa, gra będzie normalnie działać.

Opublikowano
4 godziny temu, aresorek napisał:

Zapewne gra się również usunie, jeżeli jesteś zalogowany na koncie, na który jest ten Wiedźmin. Tak, odinstalować i zainstalować ponownie. Najlepiej jakby właśnie twój kolega dał ci swoje konto GOG, gdzie ma tego wieśka. Tylko się na chwile logujesz na niego, instalujesz grę i od razu najnowszy patch ci się pobierze i tyle. Tak naprawdę po tej operacji nie musisz już nigdy wchodzić na GOGa, gra będzie normalnie działać.

Niestety kolega stracił dostęp do konta, Wymyśliłem coś takiego: zainstalowanie goga na przenośnym dysku a wraz z nim tego wiedźmina ( w pracy mam szybki internet dlatego na przenośnym dysku) następnie przeniesienie ściągniętej gry do gog games (chyba tak się nazywa ten folder) na moim komputerze. Coś takiego by się udało ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

w GOGu masz opcje Skanu i importu wiec byle gdzie moze być wiedzmin, wystarczy ze wskazesz odpowiedni folder do skanu i gra się automatycznie doda na GOG ale musi byc chyba powiązana z kontem/gog.

sygaa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...