Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bocenie na wyższych poziomach


M@rtyna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Aive zmienił(a) tytuł na Bocenie na wyższych poziomach
Opublikowano

Niezbyt. Żeby bocić na wyższym poziomie, musisz iść na lepszą mapę a co za tym idzie, mieć lepszy ekwipunek. Jeśli więc będziesz chciała postawić bota na odłamki, to totalnie mija się z celem, skoro możesz równie dobrze robić to na 30 poziomie bez większych inwestycji. Opłacalne byłoby to wtedy, gdybyś mogła dropić jakiś wartościowy przedmiot z moobów, ale takowego raczej nie ma w tym przedziale, no chyba że o czymś zapomniałam.

Opublikowano

Jak konto pozostawione samo sobie da radę - naturalnie, metki i wartościowe KU, Kamole Duchowe, KD-ki +4. Bot na każdym levlu (o ile da radę) jest opłacalny, zawsze jest to oszczędność w stylu "nie siedzę przy kompie, a robi się samo". Zależy jaki bot, bo jeżeli postać będzie stała, lurowała moby mobberem i zbijała na WH/Koniu to średnio opłacalne, chyba, że postać zostanie pozostawiona sama sobie, aby przez noc wbiło kilka % expa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...