Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Reklama serwera Metin2 na facebook 30.000 like


Bakany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, oferuje reklame na fanpage i grupie o tematyce gry Metin2

Strona jest obserwowana przez ponad 30.000 osób i ma bardzo dużą aktywność

Grupa liczy ponad 15.000 członków i również jest bardzo aktywna (średnio 50 postów i 1000 komentarzy dziennie)

Możliwe formy reklamy:

- post z konkursem SM 

- post z grafiką serwera i opisem 

- post z dowolnym filmem gameplay

- ulokowana reklama w memach

- post przypięty w grupie

- grafika/banner serwera na tle grupy 

- grafika/banner serwera na tle fanpage

 

Kontakt:

GG: 45155635

PW

  • Aive zablokował(a) ten temat
  • Aive odblokował(a) ten temat
  • Aive zablokował(a) ten temat
Opublikowano

Szczerze to odbiornosc jest słaba,  a największą grupą metinowa jest typowy metinczyk :)

 

@DOWN bo mają oni akceptacje postów ,a  u was tylko "jaki serwer polecacie"

Opublikowano
2 minuty temu, bigbig napisał:

Szczerze to odbiornosc jest słaba,  a największą grupą metinowa jest typowy metinczyk :)

Słaba? od 1 do 3 k like pod każdym postem

Jest to najaktywniejszy fp o metinie jaki istnieje

Grupe mają większą ale więcej nowych wpisów jest u nas :) 

  • Aive zablokował(a) ten temat
  • Aive odblokował(a) ten temat
  • Aive zablokował(a) ten temat
  • Ups... odblokował(a) ten temat
  • Aive zablokował(a) ten temat
  • 2 tygodnie później...
  • Aive odblokował(a) ten temat
  • Aive zablokował(a) ten temat
  • 3 tygodnie później...
  • Aive odblokował(a) ten temat
Opublikowano
10 godzin temu, Aive napisał:

Otwieram na prośbę autora.

a autor nawet sie nie pofatygował zmienic nowego ss , kpina kolejny skok na hajsy dzieci metinowskich i przyzwolenie tego forum dno dna 

Opublikowano
2 minuty temu, Adonis6Xp napisał:

a autor nawet sie nie pofatygował zmienic nowego ss , kpina kolejny skok na hajsy dzieci metinowskich i przyzwolenie tego forum dno dna 

I KTO TO MÓWI XDD

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...