Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Avium

Optifine pobiera sie w winrarze

20 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Tak jak w temacie nie pobiera sie normalnie w javie tylko w winrarze a jkak chce go otworzyć inną aplikacją to nie ma opcji z javą :/ 

Edytowano przez Avium

Wypakuj plik, to wypakuje ci optifine w jar.

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Po wypakowaniu do innego folderu jest dalej to samo tzn. są różne pliki, ale nie ma tego pliczku który wkleja się do modów

Pobrałeś optifine z oficjalnej strony?

Yep 

A zobacz jakie rozszerzenie ma plik. Możliwe że ma normalnie .jar ale system ma przypisane żeby widział go jako archiwum winrara i wtedy masz ikonke takowego programu. Tym bardziej że napisałem że jak wypakujesz to się pojawiają inne pliki zapewne .class bądź w którymś z katalogów.

tak jak wyżej, podczas instalowania WinRar masz opcje jakie rozszerzenia ma zastąpić WinRar i tam zawsze jest domyślnie .jar

Kliknij prawym przyciskiem myszy na ściągnięty plik Optifine, i kliknij na Właściwości.

We właściwościach (w głównej karcie) pod opcją Otwierane za pomocą kliknij na Zmień i wybierz Java (TM) Platform SE binary.

Prawy -> uruchom jako -> Java(TM).....

No to tak właśnie gościu robie https://scr.hu/GwBK8j i wyskakuje to co na screenie 1 wyżej xD

Podpinam się pod temat, mam ten sam problem.

Zainstaluj OptiFine manualnie, tak będzie najprościej ;).

2 godziny temu, MAROSKiNG napisał:

Zainstaluj OptiFine manualnie, tak będzie najprościej ;).

W ten sposób nie zadziała, plik ten który się pobiera ze strony optifine różni się od tego który można wyodrębnić przy instalacji (czyli wtedy kiedy wszystko działa poprawnie, zamiast opcji "install" wybieramy "extract". I właśnie ten plik "wypakowany" różni się od tego który pobieramy bezpośrednio ze strony Optifine).

@MrWinex66to spróbuj odinstalować WinRAR i wszystkie programy tego typu i pobierz od nowa Optifine i spóbuj zainstalować. Póżniej zainstaluj od nowa WinRar i odznacz otwieranie plików .jar za pomocą Winrar.

2 godziny temu, MAROSKiNG napisał:

@MrWinex66to spróbuj odinstalować WinRAR i wszystkie programy tego typu i pobierz od nowa Optifine i spóbuj zainstalować. Póżniej zainstaluj od nowa WinRar i odznacz otwieranie plików .jar za pomocą Winrar.

Robiłem to wcześniej, niestety nie działa. Próbowałem to samo z Javą, zmianą miejsca instalacji, wybieraniem programów domyślnych i tak dalej i niestety nic...

Napisz jaką chcesz wersję, mogę ci wysłać folder, który wpakujesz do versions

1 osoba lubi to

W sensie, że jaką wersje MC? To 1,12 

https://scr.hu/wKkgnj Po próbie włączenia nic sie nie dzieje ;v wpakowałem do versions i załadowałem jak widać na ss dobrą wersje xD 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518594
Użytkowników: 1189584
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: adamek.