Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bot Do Sadzenia (Po Pół Pola Też) I Podlewania


xd33dcoderx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bot do gry WF nie jest oparty na skrypcie przeglądarkowym ( java or php) dlatego do prawidłowej jego

pracy wymagane jest przejęcie kontroli nad myszką dlatego wymagane jest podczas pracy BOT'a aby nie poruszać myszką gdyż może to zakłucić jego pracę.

CheckBox'y w polu służą do powiadomienia BOT'a gdzie masz chwasty, pieńki lub karaluchy.

 

wfbot.jpg

 

DOWNLOAD

 

Virus SKAN

 

BOT DZIAŁA POPRAWNIE NA MONITORZE 17' Z ROZDZIELCZOŚCIĄ 1280X1024 I PRZEGLĄDARCE MOZILLA FIREFOX !!!!

 

Życzę przyjemnej gry!!!!!!

..................................................................... CZEGO SIE GAPISZ ~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!~~~~~~~~~~~~~~~~

Opublikowano

Testowales to?? a z tego co widze to mzna go zostawic na noc np ustawic na marchewki i bedzie obslugiwal czy moze sie zacisc po jakims czasie?

 

A wersie 1.1 gdzie mozna dostac?

oj tam

Opublikowano

Testowany śmiga superancko przy założonej rozdzielczości i przeglądarce !!! Ja kupiłem za 5 zl wersje 1,1 bo mi pasuje rozdzielczość i przeglądarka. Sieje i podlewa blyskawicznie i mam juz mase produktów. Nie musze podawać zadnych passów i loginów co daje gwarancje ze nikt i nie zakosi konta :))

Jedyny mankament nie jest odporny na wylogowanie przez serwer co 2 godziny ;/ ale autor pracuje nad tym i dla posiadaczy 1,1 za free upload bedzie

..................................................................... CZEGO SIE GAPISZ ~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!~~~~~~~~~~~~~~~~

Admin Cienia
Opublikowano

Jeszcze kase za to będzie chciał rżnąć ? To już lepiej zajrzeć w topik podwieszony i korzystać za free z auto relogem.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Zamieścić zamieściłem na forum, 5 zl dałem bo mnie stać (hahahah) a nikogo nie zmuszam do pobierania wiec o co come on ? Mi fajnie hulała wersja 1.0 i tam tez mozna było siać po poł pola .

..................................................................... CZEGO SIE GAPISZ ~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!~~~~~~~~~~~~~~~~

Admin Cienia
Opublikowano

Zamieścić zamieściłem na forum, 5 zl dałem bo mnie stać (hahahah) a nikogo nie zmuszam do pobierania wiec o co come on ? Mi fajnie hulała wersja 1.0 i tam tez mozna było siać po poł pola .

I chwała ci za to, masz 3x +.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Pytałem sie autora i ten bocik to był pisany z nudów podobno (v 1.0) wiec prz y 19 sie nie pobawisz chyba ze zgadasz sie z Odysem.

..................................................................... CZEGO SIE GAPISZ ~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!~~~~~~~~~~~~~~~~

Opublikowano

Ja zamówiłem bota za 5zł z http://www.bot-wolnifarmerzy.pl/ wykupiłem licensje niby na 1 miesiąc ale mija własnie drugi miesiąc i nadal bota mam autor nie potrafi mi go chyba zablokować ? bot ładnie działa obsługuje klijentów skupuje na targu w tanich cenach i obsluguje farme bota mozna minimalizowac i robic co innego

Dawać Minusy ! Minusy , Minusy ! Dawać "_"

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Ja jestem autorem tego bota. Zrobiłem go z nudów. Nigdy nie wyszła wersja 1.1 bo nie miałem poźniej czasu dokończyc tego botka. Napewno nie byłaby ona płatna gdyz zarówno boty jak i hacki pisze FOR FUN. Działa ładnie na 17 przy 1280x1024. Nie testowałem go na innych monitorach był on pisany raczej pod monitor 17'.

logoy.jpg

 

CravMaga [fight club]--> "W silowni wycwiczysz miesnie ale nie jaja. Je albo masz albo nie. Le Baner"

  • 2 tygodnie później...
Gość Tinbardi
Opublikowano

jak klikam w DOWNLOAD to mi pisze że taki plik nie istnieje że go nie znaleziono o co chodzi

Opublikowano

jak klikam w DOWNLOAD to mi pisze że taki plik nie istnieje że go nie znaleziono o co chodzi

 

Link wygasł...

 

Proszę o reupload bo będę zmuszony zamknąć temacik.

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Lik wygasł. Nie dałeś UPa, więc zamykam.

@ sonik151

W przyszłości linki w code!

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Otwieram.

Znalazłem pliki źródłowe do niego i poprawiłem wersje wcześniejszą. Ta nie ma ograniczenia czasowego.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

BoT jest mojego autorstwa więc wyrzuciłem opcje ograniczenia czasowego, a w krótce dodam brkujące opcje dla wersji 1.1. Pozdro.

http://www.megaupload.com/?d=SW0W21UP

logoy.jpg

 

CravMaga [fight club]--> "W silowni wycwiczysz miesnie ale nie jaja. Je albo masz albo nie. Le Baner"

Opublikowano

Skan. Czekam do 20

 

/edit

 

Zamykam. Brak możliwości otwarcia.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...