Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie odnośnie głosów


Lesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam otóż po ostatnim dodaniu nowych skinów do bogów oraz misji dotyczących Odyseji, w ogóle nie słyszę głosów żadnych bogów (Pakiety Mowy). W menu gry oraz w trakcie gdy używa się czatu z szybkim dostępem (w porządku, dzięki, itp...)

 

1e46d732f067e.jpg

(Gdy klikam głośnik znajdujący się na zdjęciu ^ nie słychać dźwięków wydawanych przez jakąkolwiek postać)

 

Przepraszam za tak pogmatwane rozpisanie się ;/. Macie też taki problem czy tylko u mnie to występuję ?

 

Opublikowano

Powiem tak:

Szukałem odpowiedzi na redicie i nikt nie miał podobnego problemu 

Sam osobiście mam głosy zarówno w wersji angielskiej jak i polskiej 

Polecam pisać do supporu, zrobić restart serwisu lub wgrać patch od nowa bądź całą grę

 

 

  • ToshiKatsu zmienił(a) tytuł na Pytanie odnośnie głosów
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 24.10.2017 o 23:48, R3publiK napisał:

Zmień na angielski.

Skoro już padła tak bezsensowna odpowiedź, to czemu nikt nie polecił sprawdzenia głośności w ustawieniach? 
01MQoAA.png

To powinno być priorytetem, bo może to autor tematu po prostu pomieszał w ustawieniach/gra w wyniku błędu doprowadziła do wyciszenia tej opcji. 

QtiV6xY.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...