Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5. Zapowiedź obowiązkowo musi zawierać 2 screeny weryfikacyjne z napisem "Nazwa serwera dla MPCForum z aktualną datą".

Proszę o poprawę screenów weryfikacyjnych, czas do 12 jutro.

Opublikowano

Co to KURVVA ma być?? Jebane grafiki rozmazane rozciągnięte że chuja widać do tego Nazwa IMetin zajebana Fiolskiemu = Porażka dno do wyjebania + grafika nie ładuje się jeśli to jest żart to naprawdę udany Śmieje się z was całe forum + Ci którzy zagrają na tym serwerze  znając życie to i reklame macie zajebistą domyślam się że tylko ta prezentacja bo oczywiśćie start za 4 dni cóż serwer zrobiony w 2 dni postoi kolejne 2 co razem daje 4 dni i znikacie z forum na zawsze oby tak bo nie ma miejsca na takie projekty amatorskie a nawet nie tyle co kurwa ciężko zabrać się poważnie zrobić składaną prezentacje nawet grafike na mpc macie dodać coś od siebie nawet zmienić jebaną nazwę system ulepszeń itd czy ki chuj wam kazał takie coś pokazywać?? Spieszy się wam gdzieś?! Kasy nie zarobicie nikt nic nie wyda na ten Serwer stracicie opinie i zyskacie mase hejtów nie polecam serwera i tyle w temacie dobrze o was świadczy tylko ta nazwa zresztą nie wasza to dlatego Podsumująć hanbicie nazwę Imetin która szanowało wiele osób jesteście zerami nie potrzebuje Serwera aby to ocenić ktoś kto się ceni robi coś z głową i efektem jest zarabiana kasa w tym przypadku rzygam kotletami + surówka w pakiecie

Opublikowano
Dnia 9.10.2017 o 23:44, *VideCuiFide* napisał:

Co to KURVVA ma być?? Jebane grafiki rozmazane rozciągnięte że chuja widać do tego Nazwa IMetin zajebana Fiolskiemu = Porażka dno do wyjebania + grafika nie ładuje się jeśli to jest żart to naprawdę udany Śmieje się z was całe forum + Ci którzy zagrają na tym serwerze  znając życie to i reklame macie zajebistą domyślam się że tylko ta prezentacja bo oczywiśćie start za 4 dni cóż serwer zrobiony w 2 dni postoi kolejne 2 co razem daje 4 dni i znikacie z forum na zawsze oby tak bo nie ma miejsca na takie projekty amatorskie a nawet nie tyle co kurwa ciężko zabrać się poważnie zrobić składaną prezentacje nawet grafike na mpc macie dodać coś od siebie nawet zmienić jebaną nazwę system ulepszeń itd czy ki chuj wam kazał takie coś pokazywać?? Spieszy się wam gdzieś?! Kasy nie zarobicie nikt nic nie wyda na ten Serwer stracicie opinie i zyskacie mase hejtów nie polecam serwera i tyle w temacie dobrze o was świadczy tylko ta nazwa zresztą nie wasza to dlatego Podsumująć hanbicie nazwę Imetin która szanowało wiele osób jesteście zerami nie potrzebuje Serwera aby to ocenić ktoś kto się ceni robi coś z głową i efektem jest zarabiana kasa w tym przypadku rzygam kotletami + surówka w pakiecie

ogólnie to się zgadzam ale iMetin zawsze był teniora( kiedyś widziałem też jakiegoś Pedozwierza), próbują odgrzać gówno nie łatając podstawowych błędów i nawet nie chce im się usunąć zbędnego syfu z dropu etc. rzeczywiśćie iMetin ma klimat ale pliki wymagają naprawdę przebrnięcia od początku do końca i wyeliminowania błędów + przystosowania serwera do dnia dzisiejszego, to co widzimy mogłoby się udać 5 lat temu i rzeczywiście wtedy odnosiło sukcesy (2010-2014) te lata jakoś szły, teraz próbujecie tylko zarobić hajs.

  • Aive zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...