Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✖✖✖✖ ZarskiHurt [x5] Steam


ZakuZary

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nazwa serwera: ZarskiHurt
IP serwera: 137.74.6.118:12908  LUB ZarskiHurt.svpj.pl:12908
Drop: x5
Deto: 1-3
Silniki, koła, skrzynie, farby: x1
Sloty: 45
Start: 14.09.2017
Godzina: 20:00
WIPE: Co 7 dni, chyba że gracze zdecydują na krótszy okres

ROZRYWKA

***METEOR***
Meteor spada co 45 minut. Drop z niego jest niezależny od ilości osób na serwerze!

***ALBINOSY***
Albinosy respią się co trzy godzinki. Drop z nich jest ciekawy i na pewno warto na nich być. Dla osób nie wiedzących, gdzie się respią, jest specjalny WARP - /warp albinos.

***TURNIEJE PVP***
Na serwerze organizowne będą turnieje PVP (1vs1, 2vs2, FreeForAll), oraz różne eventy np. Znajdź Admina a coś dostaniesz, lub znajdź bazę na mapie, w której coś jest ukryte. Oczywiście na tym się nie skończy!

***WARPY***
Na serwerze wprowadzone zostały tzw. warpy na poszczególne hangary

***RULETKA***
Dostępne są dwie ruletki. Pierwsza dostępna jest dla każdego gracza, natomiast druga dostępna jest dla osób posiadających rangę VIP oraz SVIP.



~~~KITY~~~

/KIT STARTER


/KIT VIP


/KIT SVIP


/KIT DETOVIP

Deto dla VIP oraz SVIP, co 24godziny. Ilość deto poznacie sami.

/KIT BUDUJ

Podstawowe itemki do zbudowania naszej pierwszej bazy

/KIT POMOC

Jedzenie oraz ognisko
Opublikowano
Cytat

5. Nazwa tematu publikowanego serwera musi być czytelna, zawierać nazwę serwera/sieci, podany musi być drop serwera, a także wpis czy serwer jest Steam, czy też NonSteam. Przykład: 'Nazwa [x15] Steam/NonSteam'

Czytał Pan/i regulamin. Polecam się zapoznać z regulaminem forum, jak i lokalnym przed rozpoczęciem pisania tematów czy też postów w celu uniknięcia zbierania % na pasku.

Aktualnie poprawiam nazwę tematu, lecz proszę pamiętać o tym na przyszłość, dodatkowo nie znalazłem informacji o tym, czy serwer jest również NonSteam tak, więc jeśli jest on też dla użytkowników NonSteam, to proszę zgłosić post, a ja poprawię nazwę tematu.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...