Skocz do zawartości

Forum czy Strona?

Strona czy forum?

9 użytkowników zagłosowało

1. 1. Strona czy forum?

• Forum
      6
    • Strona
      3

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Co bedzie lepsze i bardziej przydatniejsze do serwera ts3?

Strona czy forum?

Edytowano przez Yunior

Pani Kasia

Cześć.

To wszystko jest zależne od tego jak bardzo posiadasz rozwinięty serwer głosowy.

Można też wykonać stronę z modułami od forum.

Pani Kasia

12 godzin temu, muchomor321 napisał:

Zrób stronę i forum. Bynajmniej potem nie będziesz miał problemów z licką non-profit

Nie mam tylu funduszy, dlatego skierowalem pytanie to albo to.

24 minuty temu, Yunior napisał:

Nie mam tylu funduszy, dlatego skierowalem pytanie to albo to.

Zapytaj swoich użytkowników co wolą.. xD

10 minut temu, `.Łukasz. napisał:

Zapytaj swoich użytkowników co wolą.. xD

Ale serwer jeszcze nie wystartowal. Chcemy miec wszystko skonczone przed "startem" :D Przeciez nie odpalimy ts'a bez skonczonych rzeczy. Dlatego pytam sie na mpc a nie randomow na innych tsach ktorzy nie maja pojecia o co chodzi xD

Pani Kasia

Zależy czy forum miałoby mieć tylko tematykę serwera czy jakąś jeszcze? Ja osobiście wybrałabym stronę bo ciężko teraz o to aby forum się wybiło i miało większą aktywność. 

1 minutę temu, Maja.. napisał:

Zależy czy forum miałoby mieć tylko tematykę serwera czy jakąś jeszcze? Ja osobiście wybrałabym stronę bo ciężko teraz o to aby forum się wybiło i miało większą aktywność. 

tylko tematyke naszego serwera.

4 minuty temu, Yunior napisał:

tylko tematyke naszego serwera.

Nie wiem czy Ci się opłaca - jasne wszystko zależy od zaangażowania, pomysłu i działań ale z doświadczenia wiem, że większość forum pod typowo serwery upadały. Zazwyczaj ludzie z serwera nie chcą siedzieć na forum, a jak już ktoś chce to z czasem się nudzi przez brak większej ilości online. Tak naprawdę to zależne od Ciebie czy czujesz się na siłach by robić taki projekt, promować go, udoskonalać z każdym dniem i szukać ludzi. Wydaję mi się, że ciężej rozreklamować forum do stałej aktywności niż serwer TeamSpeak (to jest tylko moja opinia). Forum bym robiła raczej przy jakieś sporej ilości osób na samym serwerze, a na start zorganizowałabym stronę. 

1 minutę temu, Maja.. napisał:

Nie wiem czy Ci się opłaca - jasne wszystko zależy od zaangażowania, pomysłu i działań ale z doświadczenia wiem, że większość forum pod typowo serwery upadały. Zazwyczaj ludzi z serwera nie chcą siedzieć na forum, a jak już ktoś chce to z czasem się nudzi przez brak większej ilości online. Tak naprawdę to zależne od Ciebie czy czujesz się na siłę by robić taki projekt, promować go, udoskonalać z każdym dniem i szukać ludzi. Wydaję mi się, że ciężej rozreklamować forum do stałej aktywności niż serwer TeamSpeak (to jest tylko moja opinia). Forum bym robiła raczej przy jakieś sporej ilości osób na samym serwerze, a na start zorganizowałabym stronę. 

dzieki wielkie, na pewno twoja rade wezme pod uwage ;)

Pani Kasia

Co jakie fundusze ? A rozumiem ty chcesz kupić stronę albo forum. to napisz to w poście a nie, myślałem że sam sobie robisz. Ja samemu za darmo sobie robię a za utrzymywanie strony również nie płacę bo mogę mieć ile stron chcę :D 

Edytowano przez muchomor321

10 godzin temu, Yunior napisał:

Ale serwer jeszcze nie wystartowal. Chcemy miec wszystko skonczone przed "startem" :D Przeciez nie odpalimy ts'a bez skonczonych rzeczy. Dlatego pytam sie na mpc a nie randomow na innych tsach ktorzy nie maja pojecia o co chodzi xD

Skoro tak to najlepszą opcją będzie strona z wieloma możliwościami.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...