Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NOREBIRTH MU ONLINE - S13 P2-2 - NON-RESET - DESTINY X10 - COMING DECEMBER 7, 2018


Groott

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Join the most advanced non-reset server ever created!

Speed x20 server information can be found here (event).

You have one more week to join the speed event! Level requirements for the transfer have been lowered to 350. :)

Opublikowano

Info about the upcoming x50 'Miracle' - dedicated dynamic high rate MU Online server, focused specially for non-reset lovers, can be found here.

Opublikowano

Are you ready for the Miracle? On March 29, 2018, all of us will embark on a journey to experience the most advanced MU Online non-reset server ever created. Months of work by our dedicated development team have been poured into perfecting the gameplay and we strongly believe you will like what we have in store for you!

Opublikowano

s13-p1-2_release.jpg


The work on Season 13 has came to an end and today we are ready to provide a full list of changes and novelties that the new season brings to our project. Changes have been affected almost all aspects of the game process, among them, original Webzen changes, as well as our own, custom changes. Since the new season just came out recently, some potential shortcomings can be still recognised in the near time. However due to our long-time experience, players can expect some undesirable effects to be resolved as soon as they are noticed. More information is available here.

Opublikowano
razer-basilisk4.jpg


Dear gamers, it's time for us to reward you for your self-devotion to norebirth project! We are giving away three brand new Razer Basilisk, the world's most advanced gaming mouses to our most dedicated users! Every single player can take a part in our giveaway. The giveaway itself consists of three winners, first mouse will go the highest level player, second mouse will go to the castle owner and third mouse will go to the lucky facebook user. For more information visit this link.

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

News_Permanent_experience_boost.jpg

The key of the success, these are new players, who by their arrival brings a freshness into the already existing audience. Accordingly, we are ready to make some changes towards experience rates, in order to attract more beginners and simplify gaming experience for our current players. Experience rates on the Miracle server have been changed, normal experience rates will remain - x50, master level rates for 3rd class have been doubled - x50, master level rates for 4th class have been increased by twenty times - x500. It's never too late to join us!

Opublikowano

Potrzebuje kogoś, kto przedstawi mi wszystkie różnice, nowości, haczyki pomiędzy s13, a s6. 

Szczerze mówiąc stanąłem na s6 jeśli chodzi o rozwój w tej grze, a teraz kusi mnie aby wbić sobie tutaj na s13 tyle ze nie mam pojęcia co się zmieniło i jak się teraz gra xD 

 

Opublikowano
6 godzin temu, Danielo92k napisał:

Polecam serwer ,solidny i co najważniejsze nie nastawiony na kasę ,także wbijać zawsze jest dużo online 

nie wiem jak jest na x50 ale na x20 jak chciałeś coś osiągnąc musiałeś wydawać kase na seale itd... po czym admin swoimi decyzjami wszystko spier...ił ^^ i x20 padło, ciekawe jak będzie na reaktywcji bo rusza 22, kase dalej trzeba bedzie przesyłać jesli będzie chciało się być w topce. Tylko zeby znowu miesiącu czy dwóch nie odje..ał i nie wprowadzał zmian pod swoją ulubioną gildie ^^

Opublikowano
51 minutes ago, miazga1989 said:

nie wiem jak jest na x50 ale na x20 jak chciałeś coś osiągnąc musiałeś wydawać kase na seale itd... po czym admin swoimi decyzjami wszystko spier...ił ^^ i x20 padło, ciekawe jak będzie na reaktywcji bo rusza 22, kase dalej trzeba bedzie przesyłać jesli będzie chciało się być w topce. Tylko zeby znowu miesiącu czy dwóch nie odje..ał i nie wprowadzał zmian pod swoją ulubioną gildie ^^

That's why we have made a progressive system for Rampage x20 server, each month a new level cap and content will be raised, meaning that non-donators will able to catch up easily. You can find full information about the progressive content here.

Opublikowano
2 hours ago, Danielo92k said:

Wbijać wszyscy dobry serwer długoterminowy ,wogole kto będzie ?

Server is progressive, so it's a long-term one, no worries. ;)

Opublikowano

It's never too late to join us! Rampage is a perfect server for a non-donator, since you'll be able to easily catch up with our unique progressive system. New level cap/content will be released in 27 days!

Opublikowano

It's never too late to join us! Rampage is a perfect server for beginners and non-donators, since they'll be able to catch up within our unique progressive system. New level cap/content will be released in 24 days!

Opublikowano

Haha napisalem ze serwer to 'Ghost server" i ze narazie rezygnuje z gry a admin czyli groott odrazu bana wkleil xD Banik za wlasne zdanie. Chcialem wrocic za jakis czas zobaczyc co sie dzieje ale strata czasu jak na serwer gdzie gra 400 ludzi z czego kazdy ma po 2 do nawet 5 a moze wiecej kont ... 

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...