Skocz do zawartości

Ts-Your.pl Poszukuję Administracji

Polecane posty

Witam, szukamy osoby wysoko kompetentne na stanowiska od NA do ROOT.

Co Oferujemy

-Autorski Projekt 

-Dedykowaną Maszynę 

-Licencję NPL 512 slotów 

-Doświadczony zarząd 

-Serwer Stabilny oraz przyjemny dla oka 

Co oczekujemy

+16

-Doświadczenie 

-Wysoką kulturę osobistą 

-Chęć pomocy ludziom

Zakres obowiązków jest różny w zależności od rangi oraz umiejętności mam przygotowany spis obowiązków mogę go przestawić Zapraszam do kontaktu na TeamSpeku lub na forum mam nadzieję, że nawiążemy owocną i przyjemną współprace. :)

Pani Kasia

A więc tak..

Po wejściu na serwer przerzucił mnie [CEO]Zimny co już mi się nie spodobało..

2. Chyba za tego "dosa" w mordę nie dostałeś dawno, nie wiem z czego to było ale chyba z cmd bo nawet nie poczułem.

NIE POLECAM

lubie-to-png.png

1 minutę temu, Canecorso napisał:

A więc tak..

Po wejściu na serwer przerzucił mnie [CEO]Zimny co już mi się nie spodobało..

2. Chyba za tego "dosa" w mordę nie dostałeś dawno, nie wiem z czego to było ale chyba z cmd bo nawet nie poczułem.

NIE POLECAM

Przepraszam bardzo po 1 

Przerzuciłem cię ponieważ weszłeś na nadawanie rangi i wytłumaczyłem ci że czekamy na licencję i że jeszcze nie wgraliśmy a-bota dlatego nadam to automatycznie i że startujmey oficjalnie w środę 

a po 2 

Jakieś pomówienia nie posiadam żadnej maszyny do DDOSÓW oraz nie DDosowałem nigdy nikogo !

Pani Kasia

administracja widac że sama nie ma 16 lat widząc po tym co piszesz

*wszedłeś* i jesli jakies dowody macie to je podawajcie bo samo co piszesz Canecorso to samo pisanie nic nie da :>

xspeak.me - Publiczny Serwer TeamSpeak3
SPHU5Fu.png

2 minuty temu, SpisN napisał:

administracja widac że sama nie ma 16 lat widząc po tym co piszesz

*wszedłeś* i jesli jakies dowody macie to je podawajcie bo samo co piszesz Canecorso to samo pisanie nic nie da :>

Kolego po 1 rozmawiałeś z kimkolwiek z administracji większości jest pełnoletnia 

Po 2, dlaczego dorzucasz swoje 5 groszy do jego sprawy rozumiem, że chcesz sobie nabić posty, ale nie pisz 2 razy  tego samego. ;)

Nigdzie nie wszedłem na na nadanie rangi, wrzuciłes mnie do siebie z poczekalni i tutaj drugie kłamstwo... nie dałeś mi rangi rejestracyjnej.

Jutro skontaktuje się z moim dostawca i sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich organów ścigania.

lubie-to-png.png

Pani Kasia

3 minuty temu, Canecorso napisał:

Nigdzie nie wszedłem na na nadanie rangi, wrzuciłes mnie do siebie z poczekalni i tutaj drugie kłamstwo... nie dałeś mi rangi rejestracyjnej.

Jutro skontaktuje się z moim dostawca i sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich organów ścigania.

Kolego nie wiem o co ci chodzi  nie mam ochoty dyskutować przedstaw dowody, ponieważ pomówienia są karalne w Polsce.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...