Skocz do zawartości

Dobra kierownica do PC (przedział 100-500 zł)

Polecane posty

Jako że mam starego tracera easy ridera który z biegiem czasu się wyeksploatował chce kupić coś bardziej konkretnego. Więc budżet może przekroczyć tą symboliczną stówkę jednak bez mocnej przesady. Nie potrzebuję towaru z najwyższej półki. 

Priorytetem dla mnie jest napewno analogowy odbiór sprzętu bo będzie często używany symulacyjnie, force feedback i większa kierownica (większa średnica niż w easy riderze) z większym kątem obrotu powyżej 180° z pedałami w zestawie, niekoniecznie musi być w tym pedał sprzęgła. Opcjonalnie do tego drążek zmiany biegów noi dobre mocowanie. Stary tracer był na przylepcach. Jak mocniej się szarpnęło to potrafiło wydrzeć kontroler z podłoża :P

Jeśli chodzi o resztę czyli przyciski, hamulce ręczne w zestawach czy wibracje to jest mi to już obojętne. Co tam będzie to może być.

Przedział jak w tytule to 100-500 zł. Jeżeli jest coś naprawdę fajnego a jest niewiele droższe to też nie ma z tym problemu.

Z góry dzięki za pomoc ;)

Pani Kasia

W tej cenie najrozsądniej byłoby kupić Logitech Driving Force GT.Ewentualnie możesz poszukać Logitecha g25/27.

Jeśli chcesz kupić nową to najbardziej sensowne kierownice z kątem obrotu 900 stopni+ zaczynają się od ok. 850 złotych.Wtedy wg mnie jedną z tańszych jest thrustmaster t150 PRO (Wersja z gazem, hamulcem i sprzęgłem), 1080 stopni obrotu, świetna baza pod późniejszą rozbudowę. Ewentualnie możesz brać g29 i dokupić za 200 złotych shifter.

Dnia 3.09.2017 o 20:25, haker6120 napisał:

W tej cenie najrozsądniej byłoby kupić Logitech Driving Force GT.Ewentualnie możesz poszukać Logitecha g25/27.

Jeśli chcesz kupić nową to najbardziej sensowne kierownice z kątem obrotu 900 stopni+ zaczynają się od ok. 850 złotych.Wtedy wg mnie jedną z tańszych jest thrustmaster t150 PRO (Wersja z gazem, hamulcem i sprzęgłem), 1080 stopni obrotu, świetna baza pod późniejszą rozbudowę. Ewentualnie możesz brać g29 i dokupić za 200 złotych shifter.

Nie do 900 stopni w zupełności wystarczy. Nie chcę też nią krecić w nieskończoność.

Ogólnie to widzę że w większości przypadków trafiasz w  Logitecha. Polecasz ta firmę do szukania kierownic komputerowych?

Pani Kasia

2 godziny temu, Endriex napisał:

Nie do 900 stopni w zupełności wystarczy. Nie chcę też nią krecić w nieskończoność.

Ogólnie to widzę że w większości przypadków trafiasz w  Logitecha. Polecasz ta firmę do szukania kierownic komputerowych?

W tym przedziale cenowym nie ma nic lepszego. :> Jedyny minus to to że pozostają jedynie używane.

Dnia 9.09.2017 o 21:54, haker6120 napisał:

W tym przedziale cenowym nie ma nic lepszego. :> Jedyny minus to to że pozostają jedynie używane.

No właśnie. Ciekawy jest ten driving force gt ale 2007r. 

W mojej starej kierze sterowniki do nowszych gier już nie podchodzą. Może być tu podobnie?

23 godziny temu, Endriex napisał:

No właśnie. Ciekawy jest ten driving force gt ale 2007r. 

W mojej starej kierze sterowniki do nowszych gier już nie podchodzą. Może być tu podobnie?

Ostatnia aktualizacja oprogramowania wyszła w 2016 roku, więc nie jest jeszcze tak źle.Większość gier powinna śmigać bez problemu.

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...