Skocz do zawartości

Przerobiony klient WoNo debug?

Polecane posty

Witam, otóż mam mały problem z przerobionym klientem do Naruto ots'a ale może zacznę od początku.. A więc tak, wyciągnąłem spr. dat. i pic. z OTS'a pobrałem dobrą wersje klienta Tibi, mam IP i port serwera, mam Elfbota z crackiem który normalnie śmiga, problem pojawia się przy próbie wejścia do gry, tzn. Odpalam klienta tibi, zmieniam IP, loguję się na konto bez problemu (dodam, że elfa też da się włączyć normalnie) ale przy wyborze postaci jak chcę już wejść do gry wywala mnie z Tibi i pojawia się error "The tibia client encountered a critical error and had to be stopped..."

Hmm nie wiem co robię nie tak i gdzie leży błąd ? Może ktoś coś ? Jestem w stanie się hojnie odwdzięczyć ;)

.T.

Pani Kasia

Pani Kasia

Autor tematu Napisano (edytowany)

A jak wyciągnąć pliki source z klienta WoNo ? Czy wystarczy, ściągnąć source z otlandu i tam podmienić zmienne ? Czy jak mam to zrobić bo nie ogarniam, w hex ediotrze jedynie można zmienić te hexy to już zrobiłem ale po tym wyskakuję błąd, że nie można otworzyć tibia.spr 

Jak widzisz, niestety jestem zielony w tym, pierwszy raz próbuję sam przerobić klienta, dlatego fajnie było by gdybyś mi z tym trochę pomógł albo wytłumaczył jak dla debila hehe, z góry dzięki ;)

Edytowano przez Kaaz21

.T.

To nie takie proste, nie znając zasady działania plików i trochę RE nie dasz rady.

Co do source to jest poradnik jak to dodać na swoim otsie a podałem ci go żebyś wiedział jak to działa.

Pani Kasia

A ty byś umiał to zrobić i podesłać już przerobionego klienta czy nie bardzo ? Oczywiście nie za darmo, bo za darmo to tylko w ryj można dostać ;)

.T.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...