Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2 Żarcik [ Część Ii ] Tłumaczenie Słów


Gogle

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co robi Kowal ? - Kowaluje

Co robi Item ? - Itemóje

Co robi GM? -gmóje

Co robi Exp - Expuje

Co Robi Nob - Nobuje

Co robi Ksuj - Ksuje

Co robi Dziecko - Dzieckuje

Co robi Biolog - Biologuje

Co robi Ban - Banuje

Co robi FuBu - Fubuje

Co robą Moby ? - Mobują

Co robią Hacki - Hackują

Co robią boty - Botują

Co robią Sklepy - Sklepują

Co robą Mikstury ? - Miksturują

Co robią Robaki - Robakują

Co robią Wędkarze - Wedkowują

Co robią Karasie - Karasiują

Co robią Małże - Małzują

Co robią Yang- Yangują

Co robią Shopy - Shopują

Co robiI Dozorca - Dozorcuje

 

Mam nadzieje że się Spodoba :D

 

Autor :

 

Gogle

 

 

Opublikowano

Od tego są właśnie takie tematy .. Od komentowania. Jak masz robić III część to lepiej nie rób ;p

I don't speak Americano

._.'

Prosze o +

Opublikowano

Skoro wystawiasz to na forum, to chyba po to abysmy to komentowali ? wedlug mnie to jest zalosne jak reszta twoich postow... Ta loteria ? to juz wgl ;] wyczerpe na ciebie caly limit - ;)

IDIOT, IDIOT EWRYŁER !!

 

Opublikowano

To chyba jego zadanie domowe z zerówki ^^

ItemÓje?

GmÓje?

Coś czuje że dostaniesz słoneczko z piorunami ;D

P.S. Myślę że on se jaja robi ...

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

wez dziecko idz z tego forum, lub twoim swietnym poczuciem humoru zabawiaj rówieśników...

Sygnatura usunięta z powodu łąmania praw autorskich.

Opublikowano

Wiecie jeżeli macie Komentować źle to niekomentujcie !

 

To w tym temacie bylby tylko twoj post.

 

To jest PORAZKA !

+

dobo95.png

Sygrantura by AgatkaPL :) Dziekuję ;)

Opublikowano

o lol nawet nie chciało mi się do końca czytać ... Widzę , że masz bardzo twórczy umysł , ludzie to docenili i dali Ci odpowiednia ocenę w postaci minusów o.O

Proszę Cię oszczędź nam części III xD

 
 
Opublikowano

itemÓje ^^ zasada z 1 klasy a ją pamiętam -uj-uje się nie kreskuje :}

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...