Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zawartość serwera się nie ładuje.


kyzu11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam problem z ts. Mianowicie po wejściu na serwer pobierają mi się tylko np. 2 ikony, a reszta to błąd.

Nie jest to problem serwera, lecz mój. (posiadam tak na każdym serwerze). Próbowałem 10 razy reinstalować i nic to nie dało

 

logi - https://hastebin.com/ikipubefim.vbs
logi z chatu - https://hastebin.com/dimixomojo.vbs

logi po kliknięciu wyświetl ikony - https://hastebin.com/okicozumuv.apache

 

--

Szukałem na necie i znalazłem takie komendy do zresetowania sieci/naprawienia jej

 

netsh int ip reset c:\reset_log.txt
netsh int ipv6 reset c:\reset_log.txt
net stop policyagent
netsh firewall set opmode disable
netsh branchcache reset
netsh winsock reset
 

Po wpisaniu ich w cmd i restarcie komputera ikony zaczynają praktycznie działać(Wczytują się tylko te, które są używane aktualnie, czyli jak x posiada jakieś tam 3 rangi, to mi się wczytają, ale to kto aktualnie nikt nie ma to już nie). Dodam, że wchodzać na inny serwer potem znów jest stary problem. tzn. po resecie działa częściowo tylko do pierwszego wejścia

chat po kliknięciu wyświetl ikony - https://hastebin.com/asefeyajeb.css

 

Ma ktoś jakiś pomysł? problem mam od paru dni

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...