Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KU, największa pomyłka metina.


skorpi25061

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak się ustatnio zastanawiałem, co mnie irytuje na serwerach typu HARD I MEDIUM...  A właściwie jest to wieczny pierdolnik z KU, co się przekłada na wieczne ogarnianie cen określonej książki gdzie tracimy więcej czasu niż one wszystkie warte... A no, i ta wieczna dyskryminacja czarowanego ostrza i Aury miecza pod pretekstem lepszego zarobku... 

Niby z jakiej racji ma mnie więcej kosztować zrobienie bodziaka, czy tam WP'ka gdy przeważnie postacie są zbalansowane?

A wy co myślicie na temat KU?

Opublikowano

Body jest najlepszy pod dropka.

Zamiast się zastanawiać to zacznij troszke logiczniej myśleć i popatrz czemu na serwerze jest więcej bodziaków niż innych klas.

Jest popyt jest podaż, tak działa nawet gospodarka rynkowa w prawdziwym życiu.

Im popularniejszy produkt tym ceny mogą wzrosnąć.

 

Edit: Żeby ci się z coś nie pomieszało, nie atakuje ciebie.

Po prostu stwierdzam to co widać gołym okiem.

Opublikowano

Z jakiej racji? Z takiej, że ceny zależne są od zapotrzebowania.

Jeśli będziecie robić głównie bodziaków i wpków przedmioty powiązane z nimi będą najdroższe.

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano

Występowanie KU, zwłaszcza na serwerach trudniejszych, jest sprawą dosyć oczywistą. Wiadomym jest, że zawsze aura i ostrze są najdroższe - w końcu są też najbardziej pożądane i wydanie trochę na nie przynosi w gruncie rzeczy później zarobek. Tak samo jest z błogosławieństwem i pomocą smoka, jeśli na serwerze przydaje się buff, to te książki też są droższe od pozostałych - taka gra i chociaż zazwyczaj grałam smokiem, pogodziłam się z tym.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...