Skocz do zawartości

Nikt oprócz mnie nie może się połączyć na serwer

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 699 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam, otóż mam problem z serwerem, a dokładniej nikt, oprócz mnie, nie może się połączyć na serwer. U mnie serwer wyświetla się w LAN'ie, siedziałem 4h na google, yt i innych forach, nic nie pomogło.
Otworzyłem porty, zforwardowałem porty, pozmieniałem configi, nic nie pomogło.

Startowe ustawienia

-game csgo -console -usercon +net_public_adr 37.248.154.195 -port 27027 +game_type 1 +game_mode 2 +map de_mirage -tickrate 128 -autoupdate

Server.cfg

sv_password ""
game_type 1
game_mode 2
sv_visiblemaxplayers 32
host_name_store 1
host_info_show 1
host_players_show 2
mapgroup mg_active
mp_roundtime 20
mp_maxrounds 1
sv_alltalk 1
mp_endmatch_votenextmap 0
sv_lan 0
sv_setsteamaccount "***"

Token jest oczywiscie ustawiony normalny

Edytowano przez Dziki__Wonsz

K4QaiyA.gif

Pani Kasia

Wsadź sv_setsteamaccount "xxx" do pliku autoexec.cfg

Czy w konsoli po włączeniu serwera jest na samym dole konsoli napisane "LAN ONLY"? Jeśli tak to token jest zły lub zbanowany.

Przed chwilą, Dawid_Furkawy napisał:

Wsadź sv_setsteamaccount "xxx" do pliku autoexec.cfg

Czy w konsoli po włączeniu serwera jest na samym dole konsoli napisane "LAN ONLY"? Jeśli tak to token jest zły lub zbanowany.

Już wcześniej wsadziłem to do autoexec i nie, w konsoli nie jest to napisane, gdyby było, uwzględniłbym to w temacie c:

Konsola wyświetla takie coś:
zYaiXFB.png

K4QaiyA.gif

Pani Kasia

U mnie na komputerze, za niedługo jak ze znajomymi kupimy serwer normalny to będzie tam, możliwe że to wina mojego routera, ale jednak wolałbym się upewnić, żeby nie było problemem z serwerem jak już kupimy normalny.

K4QaiyA.gif

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 699 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...