Skocz do zawartości

Honor ...

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 755 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Cześć mam pytanie słyszałem ze aby uzyskac nagrody za sezon oprócz golda wymagany jest 3 lv honoru 

I tu mam problem bo zagralem okolo 80 urfów miales dosyć często honorki dostawałem klucze po 2,3,4 sztuki ale nadal mam 2 lvl honoru 

Jak widze kogoś z ranga 4 to krew mnie zalewa ... jak wbic ta jebaną 3 range?

Pani Kasia

Nic z tym za bardzo nie zrobisz, kolega gra praktycznie tylko w weekendy i też ma 4 poziom, dziwny mają ten algorytm. Do końca sezonu jest jest parę tygodni, spokojnie wbijesz :11_blush:

No i oczywiście honory od osób z premade mniej dają. 

Na URF'ie może honory tyle nie znaczą co na normalnym soloQ, osobiście nie grałem dłuższą chwilę w lola, ostatnio przydarzyło mi się ponołlajfić przez wolny czas jaki miałem i z lvl'a 2 do 4 dobiłem :v Troszkę minęło zanim wbiłem 3lvl ale jak już go wbiłem to z dwa dni później 4 :D

00Ydvwv.png

Pani Kasia

Ja po 15 urfach wbiłem 3lv, honor dostawałem co jakąś trzecią grę, raz za dostałem od dwóch osób.

giphy.gif

Nie wiecie jak jest z honorkami od osób które z wami grają?(znajomi) słyszałem że się nie liczą i nie wiem co robić.

Dobra wbilem ten 3 lvl

10 godzin temu, Ceneq napisał:

Nie wiecie jak jest z honorkami od osób które z wami grają?(znajomi) słyszałem że się nie liczą i nie wiem co robić.

Czytalem ze liczą sie ale o wiele mniej niz od randomow

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 755 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...