Skocz do zawartości

Jak zwiększyć liczbę FPSów?

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 750 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam mam pytanie czy da się coś zrobić, żebym miał więcej fps`ów ? Obecnie mam 20-30 fps`ów, w menu mam 111 fps`ów, podczas ładowania gry około 10 fps`ów najczęściej, a bez graczy na mapie dust II 44 fps`y

Wszystkie ustawienia w grze mam raczej na low

Parametry laptopa:

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5 CPU M 520 @ 2.40GHz 2.40 GHz

Pamięć RAM : 4,00 GB (dosepne: 3,86)

Typ systemu: 64-bitowy, procesor x64 (Windows 10 Pro(fabrycznie był Windows 7)) 

Karta Graficzna: Nvidia NVS with CUDA

Proszę o rady. Co mogę zrobić, żeby mieć więcej fps`ów oraz płynniejszą grę( na serwerach jak gram nie narzekam, ale podczas meczy turniejowych tej płynności nie ma)

Pani Kasia

Poradników jest jakiś milion w necie ale wątpie że wyciągniesz jakieś lepsze fpsy z tego sprzętu. 

Dnia 26.08.2017 o 02:34, FailStunt napisał:

Poradników jest jakiś milion w necie ale wątpie że wyciągniesz jakieś lepsze fpsy z tego sprzętu. 

To jest i5 no to musi byc wiecej, ja rozumiem, ze to laptop, ale bez przesady. 

Możesz podlinkować jakies sprawdzone poradniki ? 

Pani Kasia

"to jest i5" - ale to jest LAPTOPOWE i5 które działa gorzej niż najtańsze FX-y(w dodatku stare). Sądząc po specyfikacji laptop ma już parę lat i pewnie się przegrzewa . Po za tym nie podałeś nam karty graficznej.(to co napisałeś to nie jest model karty którą masz.)

16 godzin temu, Michael Frank napisał:

To jest i5 no to musi byc wiecej, ja rozumiem, ze to laptop, ale bez przesady. 

Możesz podlinkować jakies sprawdzone poradniki ? 

to jest i5 pierwszej generacji, do tego laptopowe, a ta generacja miała premierę ponad 7 lat temu, więc laptop pewnie też stary

czyścisz go fizycznie jak i systemowo? defragmentacje dysku, czyszczenie od środka itd.

tenor.gif

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 750 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...