Skocz do zawartości

Poszukiwany sponsor do ambitnego projektu Minecraft RPG

Polecane posty

Witam, spora i zgrana grupa dorosłych osób poszukuje sponsora do serwera MC RPG opartego na licznych modyfikacjach.

Z początku pragnę zapewnić o 100% pewności startu serwera ze względu na ogrom ludzi zaangażowanych w projekt i wiernych jego idei i założeniom. Posiada on własnego technika, grupę budowniczych, osobę zajmującą się fabułą, personę od postaci niezależnych, czy wreszcie głównego prowadzącego oraz jego wybitnego zarządce. Jedyny trybik jaki nie jest na miejscu tej doskonale prosperującej ( i wciąż brnącej do przodu dzięki zaangażowaniu wiernych graczy, którzy z niecierpliwością wyczekują chociaż najmniejszych strzępków newsów i chętnych do każdej pomocy).

Szukamy osoby, która mogłaby odbarczyć opłaty w początkowych miesiącach istnienia serwera oraz grafika i kilka innych drobniejszych spraw.

My ze swojej strony oferujemy pełną i dojrzałą ekipę, projekt który na pewno wystartuje ( o czym każdy zainteresowany będzie mógł przez podjęciem decyzji sam się przekonać) oraz zyski z serwera, jeżeli ten wystartuje.

 

Informację są dość szczątkowe, jednak zawierają sedno sprawy. O wszystkim chętnie i dokładnie opowiem zainteresowanym.

 

Kontakt: pw: @assasyn434   Discord: Demors#8911    Skeyp: assasyn.s1     Istnieje możliwość rozmowy na GG, tsie, czy nawet FB ale to już po zapoznaniu się z użytkownikiem uprzednio przez inne komunikatory.

Czekam na odzew, każdy może stać się częścią czegoś wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Kasia

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...