Skocz do zawartości

Vestia [Dedyk][Easy/PvP]

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 611 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

7sGlqZL.png

Serwer Vestia powstał na podstawie plików Predorii jednak został on w dużej mierze odnowiony i ulepszony w wielu aspektach.

Jednak mamy nadzieje, że przypadnie Wam do gustu!

0auEoZw.png

Maksymalny poziom 190;

Maksymalne statystyki 140;

6/7 bonus jest bez bonusów klasowych;

Szarfy, kostiumy, nakładki na bronie,  zwierzaki, pasy, runy itp. dostępne;

Drop sztabek dostępny;

Rozwinięte wędkarstwo;

Ranking PvP;

Areny Wyzwań z rankingiem;

Szybkie dungeony;

Mało ulepszaczy;

Brak sklepów offline;

Maks 5000 itemów w stacku;

Szybka zmiana kanału pod ESC;

i tak wiele więcej, o czym przekonacie się w prezentacji.

Prezentacja:

http://forum.vestiamt2.pl/index.php?/topic/3-prezentacja-serwera/

http://www.vestiamt2.pl/?page=account&subpage=register

Download:

http://www.vestiamt2.pl/download

Skan

http://i.imgur.com/ofgyDIL.jpg

Na dniach wleci GP u Zakręconego, być może i seria.

Aktualnie pracujemy nad reklamą u Typowego i innych YT.

PS. Nie, to nie drugi Cidaris.

Edytowano przez Evil Smile

xoxo

Pani Kasia

Pani Kasia

Pani Kasia

Gówno, nie polecam. Wbiłem maxa, cały Pietras gówno robi reklamy mu się nie chce zrobić, o tym śmiesznym Marcinku nie wspominam, jedyne co ten człowiek robi to siedzi w m1 i świeci rangą. Jedynie ta Evil Smile(Sushi, tak mi się wydaję) co zajmuje się forum, nie mam co do niej żadnych obiekcji. Haser/Savenir/Wojna(Konto sprzedane) 

Co do bugów: Kwiatki jeżeli się rozdzieli, to już ich nie połączyczysz. Jest jakiś bug z marmurem i petem, bo nie wierze że 5 % na moby zrobiło różnice 50k w dmg. Balans tam nie istnieje i to wszyscy wiemy prawda? Sura bm wygrywa ze wszystkim, szamanem nawet nie zaczynajcie bo nawet buffa bez grupy nie dacie a do niczego innego się nie nadaje. Najgorsze jednak w tym wszystkim jest to, że Piotrkowi nie chce się ruszyć dupę i zrobić reklamę.

Tracicie czas na własną odpowiedzialność, polecam również nie używać takich samych passów jak na innych serwerach bo coś mi śmierdzi tutaj od początku. Wh działa od chunga, wszystko działa sam bociłem. Co do online około 100 przy dobrych wiatrach, może 150 z górki.

Btw: Najśmieszniejsze było to, że Marcinek się ze mną kłócił "Hur dur nie stałem cały czas w m1 skąd możesz wiedzieć!" A no mogę gdy włączę cheaty, w chuya to my a nie nas qmplu :)

Btw2: Nie wiem kto robił tego skana, ale wykazał się wybitnym sprytem i intelektem. Skan mógł być czegokolwiek, brak żadnej nazwy.

Edytowano przez bizo97

giphy.gif

Pani Kasia

Nie polecam grałem chwile 0 balansu przewiduje jak nostradamus 150 ludu będzie ;)

49945496407446987479.jpg

8 godzin temu, bizo97 napisał:

Btw: Najśmieszniejsze było to, że Marcinek się ze mną kłócił "Hur dur nie stałem cały czas w m1 skąd możesz wiedzieć!" A no mogę gdy włączę cheaty, w chuya to my a nie nas qmplu :)

Btw2: Nie wiem kto robił tego skana, ale wykazał się wybitnym sprytem i intelektem. Skan mógł być czegokolwiek, brak żadnej nazwy.

Skan robiłam ja, a nie będę pobierała 50 antywirusów.

Możesz sobie porównać z ilością plików w folderze.

xoxo

Przecież wystarczy teleportować się do m2 i wpisać na czacie: /kill_game

I serwer pada.. W ogóle kto dodaje takie komendy dostępne dla wszystkich?

SAMóBVJCY!

3 godziny temu, Evil Smile napisał:

Skan robiłam ja, a nie będę pobierała 50 antywirusów.

Możesz sobie porównać z ilością plików w folderze.

o nie kochana, to w waszych rękach są takie sprawy. Pomijam fakt, że reklamujecie się jako "easy/pvp" a na każde biżu potrzeba plus minus 200 ulepek :)

edit: aż mnie korci by postawić lepszy serwer na gotowcu.

Edytowano przez bizo97

giphy.gif

I jak tam Harnaś ta "Inna reklama niż MPC FORUM i Ch4g"? Szkoda marnować czas na ten serwer, standardowa taktyka Harnasia, startuje bez reklamy - "Może to jakoś będzie" na serwerze gra mało ludzi > off > następny serwer pod innym nickiem > startuje bez reklamy > "Może jakoś to będzie> off i koło sie zamyka xD

4 godziny temu, Peppe napisał:

I jak tam Harnaś ta "Inna reklama niż MPC FORUM i Ch4g"? Szkoda marnować czas na ten serwer, standardowa taktyka Harnasia, startuje bez reklamy - "Może to jakoś będzie" na serwerze gra mało ludzi > off > następny serwer pod innym nickiem > startuje bez reklamy > "Może jakoś to będzie> off i koło sie zamyka xD

Harnaś i reklama hahahaha koń by się uśmiał ja to się dziwie że to jeszcze stoi, ale spokojnie padnie tak samo jak cidaris :D

Ps. A co do wirusów w kliencie to są bo mi eset pokazywał zrobił bym ss ale nie chce mi się drugi raz tego czegoś pobierać.

Nie polecam, za dużo ulepszaczy jak na serwer easy/pvp, graczy też strasznie mało w okresie wakacyjnym ledwo 120 sięga, naciągam :f. 

Reklamy nie ma praktycznie w ogóle, mimo, że tutaj pisano o "jakiejś".

Harnaś nie rób serwerów, tylko idź do "normalnej" roboty 8-12h dziennie. 

8 godzin temu, `Mentos napisał:

Harnaś i reklama hahahaha koń by się uśmiał ja to się dziwie że to jeszcze stoi, ale spokojnie padnie tak samo jak cidaris :D

Ps. A co do wirusów w kliencie to są bo mi eset pokazywał zrobił bym ss ale nie chce mi się drugi raz tego czegoś pobierać.

Jak się ma antywirusy typu avast to nie dziwota.

12 godzin temu, Peppe napisał:

Pod innym nickiem? xD to do końca życia musi mieć nick "harnaś"? W łeb się puknij. Gdyby chciał się ukrywać to by nie udostępniał postów z fp cidarisa i na pewno nie miałby nicku "Piotrek", a tym bardziej, że w prezentacji jest jawnie napisane, że bazujemy na predorii. A czyja była? Piotrka.

Więc łeb zamknij, nie chcesz to nie graj.

xoxo

Harnaś myślę że postoi dłużej niż Cidaris trzymamy kciuki, lecz z mojej strony wielkie NIE POLECAM. ;)

ts-time2game.png

Wystarczy spojrzeć na administrację aby zobaczyc że to shit 

Pozdrowki  

14 godzin temu, Evil Smile napisał:

Jak się ma antywirusy typu avast to nie dziwota.

Jak dla Ciebie avast to taki sam antywirus jak eset no to nie mamy o czym dyskutować.

Myślałam, że inaczej to będzie w końcu wyglądać.
No cóż.. klapa. :ok:

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 611 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...