Skocz do zawartości

AMD APU A6 6400K 4,3GHZ BOX - starczy dla gracza i grafika?

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 759 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

AMD APU A6 6400K 4,3GHZ BOX  ----- starczy do gier i tworzenia grafiki? Jestem nowy na forum wiec nie wiem czy wybralem dobrą strefe z tematami mam nadzieje ze tak ale zwracam sie do was z pytaniem czy ten procesor starczy mi do gier? Mój zestaw :

Procesor aktualny: Intel Pentium g3240 3,1GhZ

Karta Graficzna: Gainward Phantom gtx 960ti 3gb (lub 4) gddr5

Płyta główna: MSI nie znam modelu ;c

Ram: 4gb (niedługo 8 bo dokupuje)

Obudowa: Nie znam bo ma juz jakies 3 lata

Cały komputer jest wykorzystywany w grach od 3-4 lat.

Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję :D

procesor AMD APU A6 6400K 4,3GHZ BOX

Pani Kasia

Ale zdajesz sobie sprawę, że przy kupnie tego procka będziesz musiał zmienić też płytę główną?

Może zrób tak - podaj budżet oraz ściągnij CPU-Z, kliknij w programie na dole Validate a potem Submit. Wyskoczy ci strona internetowa, którą podajesz nam. My ci coś dobierzemy.

Aha, no i podaj też kiedy kupujesz te części i czy mogą być używane.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: AsRock X470 Gaming K4, Karta Graficzna: Palit GTX 1070 Super JetStreamZasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: SilentiumPC Grandis 2 XE1436, RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 2800MHz CL16), LED: SilentiumPC Aurora II

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: Superlux HD 660, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 759 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...