Skocz do zawartości

PSX czy PS2. Przerobiona czy nie. Itd.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 679 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam,

Chciałbym się zapytać co lepsze. PSX czy PS2. Przerobiona czy nie. Oraz tak, posiadam już PSX (SCPH-9002) i czy jest możliwość kupna do niego lasera. Jak nie to co myślicie (w mieście [ja ze wsi] jest taki sklep co skupuje sprzedaje gry i konsole PSX, PS2, PS3 itd. nawet xboxy i naprawia konsole i płyty, itp.) czy opłaca się w takim sklepie naprawić konsolki. Czy może warto samemu naprawić. Pomożecie

Pozdrawiam

Pani Kasia

Wiadomo, że lepszym wyborem będzie PS2, większa biblioteka gier i ładniejsza grafika w grach. Czy chcesz przerabiać, to już Twoja decyzja, w przypadku PSX jak i PS2 możesz je przerobić sam zupełnie za darmo. W PSX wystarczy jedna oryginalna płyta i robisz przekładankę (swap trick). Jeśli chodzi o PS2, to wystarczy jakiś znajomy, który ma przerobioną konsolę i wgra Ci FMCB na kartę pamięci.

Laser do PSX'a można jeszcze kupić, nie wiem jak wygląda sprawa na polskim rynku, ale na np. amazonie znajdziesz bez problemu. Wymiana lasera nie jest jakaś mega trudna i można zrobić to samemu.

Czy istnieją jeszcze sklepy z grami na PSX/PS2 - nie mam pojęcia, jeśli chodzi o gry na PS3, to tak. Masz internet, to sobie poszukaj czy jakieś najbliższe miasto obok Twojej wsi oferuje wymianę gier/naprawę sprzętu.

819531478353821175209.gif

tripipi. 

Dnia 20.08.2017 o 20:29, Piotr86PL napisał:

Jak nie to co myślicie (w mieście [ja ze wsi] jest taki sklep co skupuje sprzedaje gry i konsole PSX, PS2, PS3 itd. nawet xboxy i naprawia konsole i płyty, itp.) czy opłaca się w takim sklepie naprawić konsolki.

Pani Kasia

Pro po sklepów z grami na PS2, polecam rozejść się za AllPlayem, którym jest po prostu wyśmienitym sklepem. Uwielbiam tam kupować gry na PS2. Możesz go znaleźć w Radomiu, ale jeszcze lepszy jest w Kielcach. Jest gdzieś jeszcze jeden, ale nie pamiętam jaka to była miejscowość. Też w Warszawie, w Złotych Tarasach jest jeden sklepik, obok tych restauracji jak źle nie pamiętam.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 679 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...