Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Crasher Receive


adeks2222222211

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ostatnio mam dziwny problem, ktory dotyczy wysylania jakiegos packetu(pewie nie znanego dla serwera lub w jakim packecie jest catch/Out) i ktory spami java.lang.NullPointerException (bo ten co crashuje masowo go przesyla), wiecie moze cos na ten temat? Umiecie to zabezpieczyc?? Jezeli sami nie macie tego zabezpieczonego to zabezpieczcie sie przed tym, skanowanie protocollibem nic nie da (i tak nie pokaze packetu ktorym jest spam)

Przepaszam za nie precyzyjne napisanie tematu (chodzi o dzialanie) ale raczej sie kazdy domysli o co chodzi (kto troche umie programowac)

Albo ktos spami pustym packetem i to powoduje lagi

Opublikowano

Może też to być błąd serwera poprostu bo od ostatniego czasu Mojang (Od microsoftu) poprostu teraz zamula i występują coraz częstsze problemy z serwerami.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...