Skocz do zawartości

Zakup zegarka

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 749 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Chciałbym zakupić złoty zegarek, ale zastanawiam się czy kupić go z czarną tarczą czy biała.

Jak myślicie? Jaki będzie lepszy dla chłopaka? 

Edytowano przez Paradisex

1379148048-U870856.png

Pani Kasia

Nie ma czegoś takiego jak "lepszy dla chłopaka", bardziej powinieneś kierować się własnym gustem i tym, co Ci się podoba. 

Mi osobiście nie podoba się połączenie złota z czernią, więc zdecydowanie celowałabym w biały, ale to nie ja będę go nosić. :-)

To już zależy od gustu indywidualnego, osobiście polecam czarną tarczę bo jeśli kiedyś zechcesz sobie kupić jakąś bransoletkę czy cuś to łatwo dopasujesz i będzie to wszystko współgrało :)

Pani Kasia

zależy jak to będzie wyglądać :D
Np. ja się jaram gshockami, ale musiałem kupić sobie klasyczny zegarek bo gshock na mojej ręce wygląda jak największa spierdolina świata więc fajnie gdybyś miał mozliwość przymierzenia tego i tego. 

jeśli chcesz żebym znów odpowiedział, zacytuj mnie.

1374609758-U346826.png

A tam bedziesz zegarek nosil. Zegarki to dla szpanu tylko. Kto ma wieksza cebule . Wymysl cos bardziej orginalnego. 

Chodzi mi bardziej o to czy lepiej prezentuje się czarna tarcza czy biała przy złotym zegarku.

1379148048-U870856.png

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 749 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...