Skocz do zawartości

Karta graf,Proc,Ram - CS:GO

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 760 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam, potrzebuje paru części do CS:GO i tylko i wyłącznie do CS:GO. Budżet jakim dysponuje to ok 200-250 zł nie więcej. Może to być nawet na minimalnych ale ważne aby było te 100 fpsów. Potrzebuje jeszcze ramu 4gb w jednej kostce DDR2 ponieważ jeden slot mam uszkodzony, procka i karty graficznej. Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.

Sprzęt

AMD  - Athlon 5200+ 2.7 ghz

Grafika - ATI Radeon HD 4350 1gb

2gb DDR2 800mhz - RAM

Plyta - ASRock 960GC-GS FX

Zasilacz - Corsair vs450

Edytowano przez cep14

Pani Kasia

Praktycznie wszystko jest do wymiany. 250zł to trochę mało na wymianę GPU,CPU i ram.

Mógłbyś zakupić Phenom ii x3 720, dostaniesz go na allegro za 80-100zł, na OLX może jeszcze taniej. Do tego GPU HD7770. Na takim zestawie będziesz miał tę 100fps.

Jeżeli chcesz mieć jeszcze lepszą wydajność to najlepiej sprzedać MOBO, CPU, GPU i RAM i zakupić płytę na chipsecie H61/H67 do tego CPU i3 2100/2120 (za ~100zł go dostaniesz) i do tego też HD7770.

Co do ramu to jak, płyta którą podałeś ma 4 sloty ram (DDR2 i DDR3), więc jak to wygląda?

Autor tematu Napisano (edytowany)

@UP

No wygląda to tak że jeden ze slotów DDR2 jest uszkodzony. Nie mam zamiaru się bawić w sprzedawanie, to jest taki komputer na jakiś czas. 100 fpsów w zupełności wystarczy. Tylko w csa gram. Chciałbym wydać jak najmniej. Wiem że to może brzmieć śmiesznie, ale na obecną chwile po prostu nie mam hajsu na nowy sprzęt. To tak jak mówię 200-250 zł to jest max za te 3 części.

Edytowano przez cep14

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 760 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...