Skocz do zawartości

PRAWO JAZDY

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 756 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam. Wielkimi krokami zbliżam się do pełnoletności a co za tym idzie chciałbym uzyskać uprawnienia do prowadzenia samochodów osobowych. Zapraszam do zapoznania się z opisem. 

Zakaz reklam 

Edytowano przez Antix

Pani Kasia

Na auto, paliwo, ubezpieczenie, też będziesz żebrał?

Cześć! Życzę Ci dobrego dnia! Uśmiechaj się!

Napisałem że cele charytatywne są ważniejsze tutaj jeśli ktoś z dobrej woli chce i może wpłacić to się uciesze ale nikogo nie zmuszam, odpuść sobie takie komentarze 

Pani Kasia

Serio myślisz, że ktoś tutaj dorzuci ci się do prawka? Nie wiem czy wiesz, ale taką kwotę można nazbierać pracując w wakacje - jest połowa sierpnia, więc już miałbyś wystarczającą kwotę, no ale trzeba chcieć. 

1398258449-U383457.png

Serio myślisz ze ktoś przyjmie niepelnoletniego do pracy na 2 miesiące bez znajomości?? Tyle ile udało mi się pracować jednorazowo tyle pracowałem 

Jakoś sporo osób w podobnej sytuacji co ty nie ma takich problemów, mimo braku znajomości.

A do np. koszenia trawników potrzebne są znajomości i pełnoletność, tak? Do pomocy w remoncie, na działce? 

1398258449-U383457.png

Pani Kasia

Widzę nie znasz realiów kto normalny wynajmuje kogoś do koszenia trawnika. Może nie wypowiadaj się jak nie wnosisz nic wartościowego do tematu 

Co Ty mówisz człowieku, u mnie w mieście 16latki jako kelnerki robią w najlepszej restauracji w mieście, z napiwków dziennie to +-100zł do tego płacą za godzinę.

Ulotki też roznoszą małolaty, za jak dobrze pamiętam 10-15zł za godzinę. Koszą trawniki chłopaki, na zbiory jeździli.

Masa rzeczy na wakacje jest do roboty. A Ty wybrałeś żebranie.

Człowieku...  Nie znasz a się wypowiadasz takie typowe.  Wysłałem przez wakacje 34 razy CV. 9 potencjalnych pracodawców zadzwonili 4 z nich nie doczytalo na CV ze nie mam 18 lat skończonych a kolejni to albo busy nie kursowały o odpowiedniej godzinie albo chcieli jakieś dodatkowe wymagania, kursy.  Nie znasz się nie wypowiadaj, masz mały zakres widzenia 

Jeżeli ktoś wchodzi na stronę tego typu to z zamiarem pomocy potrzebującym, chorym, więc wątpię, że ktokolwiek Ci coś wyśle.

BTW i tak Ci usuną ten temat na forum ;d

Pani Kasia

18 minut temu, SamiDoll napisał:

Człowieku...  Nie znasz a się wypowiadasz takie typowe.  Wysłałem przez wakacje 34 razy CV. 9 potencjalnych pracodawców zadzwonili 4 z nich nie doczytalo na CV ze nie mam 18 lat skończonych a kolejni to albo busy nie kursowały o odpowiedniej godzinie albo chcieli jakieś dodatkowe wymagania, kursy.  Nie znasz się nie wypowiadaj, masz mały zakres widzenia 

No inaczej niż "xDDDDDDDDDDDDD" tego się nie da odebrać xD

Jakie CV, idziesz osobiście pytasz o robotę, na ustną umowę, a nie wysyłasz masę cv do firm xD

Sam jako małolat latałem tu i ówdzie za groszem.

Zacytuję mądre słowa pewnego mędrca xD "nie znasz się nie wypowiadaj, masz mały zakres widzenia"

A propos zakresu widzenia, jeśli widzisz tylko żebractwo, to z Twoim zakresem jest naprawdę źle.

Wrócę do pytania, jak zrobisz prawko to benzyna, samochód, ubezpieczenia, eksploracja będzie też sponsorowana z zbierania na stronkach?

1 godzinę temu, SamiDoll napisał:

Widzę nie znasz realiów kto normalny wynajmuje kogoś do koszenia trawnika. Może nie wypowiadaj się jak nie wnosisz nic wartościowego do tematu 

Może ktoś kto nie chce tracić czasu na koszenie, bo woli poświęcić czas na np. swoje pasje? 

1 godzinę temu, SamiDoll napisał:

Widzę że naprawdę cie to boli 

Ciebie boli to, że napisaliśmy prawdę. 

1398258449-U383457.png

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 756 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...