Skocz do zawartości

Morele - jaki czas realizacji??

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 761 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam, wczoraj (2017-08-18) zamówiłem na morele pc - składaka Screen i mam pytanie jaki bedzie czas realizacji. Pisze ze "Data dostawy: 2017-08-28 2017-08-24" ale podobno z dodanym"Montaż komponentów(od 3 elementów wraz z dodatkowym chłodzeniem)" lubia przestawiac terminy. I tu pytanie dla tych co zamawiali na morele Ile to może potrwać i co znaczy to 3/3 w statusie czesci dodanych do koszyka?

Edytowano przez toMiXpolska

Pani Kasia

24 minuty temu, toMiXpolska napisał:

Witam, wczoraj (2017-08-18) zamówiłem na morele pc - składaka Screen i mam pytanie jaki bedzie czas realizacji. Pisze ze "Data dostawy: 2017-08-28 2017-08-24" ale podobno z dodanym"Montaż komponentów(od 3 elementów wraz z dodatkowym chłodzeniem)" lubia przestawiac terminy. I tu pytanie dla tych co zamawiali na morele Ile to może potrwać i co znaczy to 3/3 w statusie czesci dodanych do koszyka?

Części wysyłają w przeciągu 24-48 godzin, masz to chyba napisane na stronie produktu. 

Jeśli data dostawy jest zaplanowana na za tydzień przypuszczam, że wliczyli w to czas montażu. I jedyne przesunięcie może być tutaj spowodowane przez kuriera.

Co do 3/3 na pewno masz jakąś legendę na stronie.

74f31dbf1675f.jpg

2 minuty temu, Ups... napisał:

Części wysyłają w przeciągu 24-48 godzin, masz to chyba napisane na stronie produktu. 

Jeśli data dostawy jest zaplanowana na za tydzień przypuszczam, że wliczyli w to czas montażu. I jedyne przesunięcie może być tutaj spowodowane przez kuriera.

Co do 3/3 na pewno masz jakąś legendę na stronie.

Jest legenda tylko do statusu całego zamówienia, wszystkich produktów w koszyku

KK juz znalazłem xD

Pani Kasia

Same komponenty powinni już wysłać na następny dzień roboczy, ale jeżeli jest teraz weekend to przenosi się to na poniedziałek/wtorek. Co do montażu to sam nie wiem, jak kiedyś czytałem to zależy to od tego, kiedy "ktoś będzie wolny, żeby go złożyć", jak jest w praktyce to nie wiem.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 761 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...