Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 729 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam chciałbym zaprosić was do gry na nowym serwerze naruto. Rejestracja na stronie nowo. zapto.org serwer jest w trakcie projektu. Prosiłbym aby nie hejtowac xD ponieważ balans jest w trakcie roboty i tylko kilka postaci nie ma dokładnego balansu. Mapa robiona przeze mnie od. Już niedługo combo system. Zapoznaj się z światem i życzę miłego grania. 

Pani Kasia

Pani Kasia

Spoko . Acc maker z czasem zmienię , Nie jest ważna okładka a zawartość gry . Grafiki są stare ale za to bardzo przyjemna gra . Wielki Świat shinobi który robiłem od 0 czyli po prostu zrobiłem mape solo . Zajeło mi to niecały miesiąc roboty ,  Balans skończyłem dzisiaj wraz z moimi kumplami . Prawda strona to straszny shit ale przy odpalaniu servera nie zwracałem na nią uwagi . Nie przyciąga graczy lecz z czasem wiem że ci gracze sami do mnie przyjdą jak zagrają i ocenią środek gry . Mój server oferuje wam wszystkie postacie za darmo Nigdy nie będzie sms shopu , mam zamiar zrobić z tego shinobi shop , kupno przedmiotów za premium punkty które będą zdobywane z misji od Danzo Tymczasem mamy misje u Minato zupełnie w Polskim Języku  . Jeśli ktoś chętny do grania  to nie zostaje mi nic innego jak was zaprosić i życzyć udanej i bardzo miłej gry .Server oferuje miłą administracje której nie da się przekupić . Nad projektem myślałem przez rok Póki co jest Konoha Suna oraz Wioska  Deszczu . To na tyle jeśli chodzi o to  , chciałeś to się wypowiedziałem bo nie mam nic do ukrycia tylko mogę was zachęcić do gry . Więc Cześć i może spotkamy się w świecie shinobi mordo ^.^

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 729 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...