Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam chciałbym zaprosić was do gry na nowym serwerze naruto. Rejestracja na stronie nowo. zapto.org serwer jest w trakcie projektu. Prosiłbym aby nie hejtowac xD ponieważ balans jest w trakcie roboty i tylko kilka postaci nie ma dokładnego balansu. Mapa robiona przeze mnie od. Już niedługo combo system. Zapoznaj się z światem i życzę miłego grania. 

Pani Kasia

Pani Kasia

Spoko . Acc maker z czasem zmienię , Nie jest ważna okładka a zawartość gry . Grafiki są stare ale za to bardzo przyjemna gra . Wielki Świat shinobi który robiłem od 0 czyli po prostu zrobiłem mape solo . Zajeło mi to niecały miesiąc roboty ,  Balans skończyłem dzisiaj wraz z moimi kumplami . Prawda strona to straszny shit ale przy odpalaniu servera nie zwracałem na nią uwagi . Nie przyciąga graczy lecz z czasem wiem że ci gracze sami do mnie przyjdą jak zagrają i ocenią środek gry . Mój server oferuje wam wszystkie postacie za darmo Nigdy nie będzie sms shopu , mam zamiar zrobić z tego shinobi shop , kupno przedmiotów za premium punkty które będą zdobywane z misji od Danzo Tymczasem mamy misje u Minato zupełnie w Polskim Języku  . Jeśli ktoś chętny do grania  to nie zostaje mi nic innego jak was zaprosić i życzyć udanej i bardzo miłej gry .Server oferuje miłą administracje której nie da się przekupić . Nad projektem myślałem przez rok Póki co jest Konoha Suna oraz Wioska  Deszczu . To na tyle jeśli chodzi o to  , chciałeś to się wypowiedziałem bo nie mam nic do ukrycia tylko mogę was zachęcić do gry . Więc Cześć i może spotkamy się w świecie shinobi mordo ^.^

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...