Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Jaką otrzymałeś rangę po pierwszych 15 meczach?   5 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jaką otrzymałeś rangę po pierwszych 15 meczach?

• Brąz
      0
    • Srebro
      0
    • Złoto
    • Platyna
      0
    • Diament
      0
    • Mistrz
      0
    • Arcymistrz

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zagłosować w ankiecie.

7 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Patch-Preview-Content-Ranked-Icons.jpg

Tak prezentują się najnowsze rangi.  Stopnie od brązu do diamentu podzielone są na 5 dywizji, natomiast mistrz oraz arcymistrz posiadają tylko po jednej dywizji.

Aby zagrać mecz rankingowy trzeba ukończyć 15 poziom oraz posiadać 12 bohaterów, wcześniej Ci bohaterowie musieli mieć poziom 4 mistrzostwa. Nie wiadomo, czy hi'rez brał pod uwagę poprzedni sezon, natomiast już teraz wiadomo, że początek będzie bardzo trudny, ze względu na poziom graczy, których może nam dobrać, od bardzo kiepskich, aż po czempionów. Niestety często zdarzają się boty, często miewają nazwy typu "hfhdfasjfh" i wybierają postać w mniej niż sekundę. Podczas meczu stoją na spawnie, a gdy wroga drużyna przejmie punkt, to podchodzą i z reguły giną. Aby zostać przydzielonym do dywizji trzeba rozegrać 15 meczy. Za grę rankingową otrzymuje się punkty triumfu. Po uzbieraniu 100 awansujemy na kolejną dywizję/rangę, istnieje prawdopodobieństwo, że może nas przerzucić wyżej.

Ciekawostką jest to, iż jeśli przegrasz grę rankingową, mając na koncie 0 PT, spadniesz do niższej dywizji, natomiast degradacja nie jest możliwa w trakcie pierwszych 5 gier w nowej dywizji. Zdegradowani gracze będą mieli 70 PT.

Gracze z rangą brązu do platyny mogą tworzyć pięcioosobowe drużyny(tylko w tym zakresie), natomiast gracze na stopniach diamentowym, mistrzowskim i arcymistrzowskim mogą grać w grupach liczących maksymalnie 2 osoby, a także diamentowi mogą grać wyłącznie z graczami platynowymi, diamentowymi, mistrzami i arcymistrzami. Mistrzowie i arcymistrzowie mogą grać tylko z diamentowymi, mistrzami i arcymistrzami.

Oczywiście jak w każdej grze istnieje tutaj system nagród za dywizję. 

Zakwalifikuj się do Rozgrywek rankingowych, aby otrzymać ramkę ładowania informującą o najwyższej dywizji, jaką udało ci się osiągnąć w bieżącym sezonie rozgrywek,

Zakwalifikuj się do Rozgrywek rankingowych, aby otrzymać Skrzynię skórek czempiona,

Rozegraj 25 gier rankingowych, aby otrzymać Skrzynię skórek broni,

Osiągnij dywizję Złoto 5, aby otrzymać epicki zestaw skórek Drogoza: Terrormorf,

Wygraj 100 gier rankingowych, aby otrzymać epicką broń Drogoza: Wybuchowe działo terrormorfa,

Wygraj 200 gier rankingowych, aby otrzymać tytuł Zaprawiony w boju,

Ukończ sezon jako Arcymistrz lub na jednym z 3 najwyższych miejsc w dowolnym rankingu czempionów, aby otrzymać w nagrodę kryształy.

Brak podglądu, MPC wy jesteście świetni.

Edytowano przez kopyteczkoo

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Osobiście z wynikiem 10-5 trafiłem do dywizji złoto 1. Pomijając fakt, że dwa przegrane mecze były z botami to poziom był i tak strasznie niski. Trzeba poczekać jakiś czas, aż to się unormuje. Ja w tym czasie pomykam na 14 dniowy urlop, a wam życzę jak najwyższych rang ;)

Dla chętnych i ciekawskich tutaj znajduje się mój profil: http://paladins.guru/profile/pc/kopyteczkoo

Mnie po placementach wrzuciło do gold V. Przy czym wygrałem kolejne 5 gier i aktualnie jestem w Platynie V z 1,8k ELO. Ta gra ewidentnie nie wie co ze mną zrobić ;> Dobrze o ile nie trafiłem do brązu ;D

Ja mam takie pytanie bozeby miec awans pisze ze trzeba miec 100 pkt ale to co 100 daje tylko range wyzej?

3 godziny temu, Wefaj napisał:

Ja mam takie pytanie bozeby miec awans pisze ze trzeba miec 100 pkt ale to co 100 daje tylko range wyzej?

Z rangi na rangę, np. z golda na platyne przeskakujesz mając np. Brąz I, Silver I. Jeżeli masz 100 pkt, jesteś  w goldzie V i wygrasz mecz to wrzuci Cię do golda IV i grasz sobie dalej znowu od zera. Jeżeli przegrasz mecz o rangę wtedy zostajesz z 75pkt i walczysz dalej.

Bywają również przypadki, jak np. u mnie, że z Golda V potrafi wrzucić do Platyny V ale nie wiem od czego to zależy. Myślę, że od ELO.

1 osoba lubi to

Dnia 14.08.2017 o 19:02, kowal0050 napisał:

Z rangi na rangę, np. z golda na platyne przeskakujesz mając np. Brąz I, Silver I. Jeżeli masz 100 pkt, jesteś  w goldzie V i wygrasz mecz to wrzuci Cię do golda IV i grasz sobie dalej znowu od zera. Jeżeli przegrasz mecz o rangę wtedy zostajesz z 75pkt i walczysz dalej.

Bywają również przypadki, jak np. u mnie, że z Golda V potrafi wrzucić do Platyny V ale nie wiem od czego to zależy. Myślę, że od ELO.

Kolegę z golda 4 dało na platyne 4. >.<

Na 80% własnie zależy to od tego ELO.. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0