Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Garść Nadchodzących Nowośći !


djpetrox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wypowiedz Neume na Targach E3, Co będzie już wkrótce.

 

* Wkrótce do WarRock'a zostanie wprowadzony nowy system związany z dodatkowym „ekwipunkiem”, który pozwoli graczom nosić nowe rodzaje kamizelek i innego sprzętu który będzie widoczny na ich postaciach.

 

* Klany najprawdopodobniej będą: Testowe(Free), Standardowe, Premium(płatny) oraz dla VIP-ów

* Testowe(Free) klany będą podlegać usunięciu

* Za inne poziomy klanów tzn. (Standardowe, Premium), będzie trzeba zapłacić

* Klany Dla VIP-ów będą opierać się na aktywności oraz osiągnięciach

 

* Będą regularne, turnieje VIP-ów, Wiele klanów Premium będzie zapraszane na te turnieje

* Jeśli twój VIP klan nie będzie brał udziału w tych turniejach dla VIP-ów, Twój status VIP zostanie usunięty

* Tak można będzie zmieniać liderów klanów

 

- Kiedy pojawią się rangi w klanach: chairman, rookie etc.??

* Prawdopodobnie jeszcze w tym roku

 

* Dream Execution bardzo się zbulwersowało gdy dowiedziało się o wydaniu Collector's Edition i postanowiło go usunąć, Ponieważ nie podobał im się pomysł sprzedaży broni w ten sposób.

 

Uzyskaliśmy także informację od pracownika Dream Execution dotyczącą nadchodzących nowości.

 

Poniżej znajdują się bronie, które niebawem bądź w niedalekiej przyszłości zostaną wprowadzone do gry.

 

 


  •  
  • Type89
  • Katana
  • Nowe rękawiczki
  • MG3
  • AN-94
  • Sig550
  • AK74u
  • MAC10
  • UMP45
  • Dragunov
  • Wa2000
  • ATA
  • M4
  • Medic Kit 3

 

Jakie bronie zostaną wprowadzone

 

miniweapon00.pngminiweapon01.pngminiweapon02.png

 

 

Pojawią się także nowe PXy dotyczące samolotów.

302qce8.jpg

 

A także nowa mapa, o której wspominaliśmy już w poprzednim newsie dostępna tylko na Urban OPS.

 

1zovuqd.jpg

 

daylight.pngdaylight.png

 

 

 

źródło: www.warrock.com.pl

Opublikowano

dzieki za info, te bronie beda w IS w grze czy na G1/? a co z ubrankami? ;p

So what we get drunk

So what we smoke weed

We’re just having fun

We don’t care who sees

So what we go out

That’s how it’s supposed to be

Living young and wild and free

Opublikowano

mario431 napewno nie bylo tego tematu wczesniej bo dopiero dziś wstawili te info

a co do broni to nie wiem ale mysle ze czesc bedzie IS a czesć na G1.

Ubranka maja wprowadzic we wrzesniu tak ghdzies czytalem ale nie pamietam juz gdzie.

Maja wprowadzic kamizelki :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...