Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam "specjalisty", który odpowie na kilka pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Szukam osoby, która bardzo dobrze zna się na konfiguracji serwera MT2 od strony czysto technicznej (przygotowanie maszyny). Chciałbym zamienić kilka zdań i zadać kilka pytań.

Proszę o kontakt na PW/GG/Telegram.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Siema, wkrótce dam na mpc coś co odpędzi wszystkich pseudo techników z tego forum więc wal do mnie pytania. Omijaj szerokim łukiem pseudo amatorów takich jak Lajk, Paszka, którzy wciskają ludziom płatne rzeczy i błędne usługi i innych którzy piszą multum tutow a sami nie znają wiedzy podstawowej i dużo ludzi spamuje że coś nie działa po ich konfiguracji bądź kogokolwiek. 

Aktualnie jadę do pracy więc no nie odpisze Ci od razu, tylko wieczorem około 21. Napisz do mnie na gg WSZYSTKIE pytania, wątpliwości itd. to odpowiedź otrzymasz jak skończę pracę. 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano
38 minut temu, kamil2321 napisał:

Siema, wkrótce dam na mpc coś co odpędzi wszystkich pseudo techników z tego forum więc wal do mnie pytania. Omijaj szerokim łukiem pseudo amatorów takich jak Lajk, Paszka, którzy wciskają ludziom płatne rzeczy i błędne usługi i innych którzy piszą multum tutow a sami nie znają wiedzy podstawowej i dużo ludzi spamuje że coś nie działa po ich konfiguracji bądź kogokolwiek. 

Aktualnie jadę do pracy więc no nie odpisze Ci od razu, tylko wieczorem około 21. Napisz do mnie na gg WSZYSTKIE pytania, wątpliwości itd. to odpowiedź otrzymasz jak skończę pracę. 

Dziękuję za szybką odpowiedź, właśnie takiej osoby szukam. :)

Temat można zamknąć.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Moderator, a popełnia takie błędy. Nie tworzy się tutaj tematów, w których piszesz "Szukam osoby, która powie mi to i to, kontakt.".

Jeśli już musisz, to zadaj te pytania w temacie, pozwól się każdemu wypowiedzieć, a nóż rozwinie się z tego ciekawa dyskusja.

 

W innym przypadku nawet nie wiesz kto do Ciebie napisze i zostajesz później z znawcami typu Kamilek :)

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano
2 godziny temu, Ups... napisał:

Moderator, a popełnia takie błędy. Nie tworzy się tutaj tematów, w których piszesz "Szukam osoby, która powie mi to i to, kontakt.".

Jeśli już musisz, to zadaj te pytania w temacie, pozwól się każdemu wypowiedzieć, a nóż rozwinie się z tego ciekawa dyskusja.

 

W innym przypadku nawet nie wiesz kto do Ciebie napisze i zostajesz później z znawcami typu Kamilek :)

Jeśli regulamin tego nie zabrania, to nie widzę przeszkód w założeniu takowego tematu. :)

HB5fLf7.png

Opublikowano
5 godzin temu, Ups... napisał:

Moderator, a popełnia takie błędy. Nie tworzy się tutaj tematów, w których piszesz "Szukam osoby, która powie mi to i to, kontakt.".

Jeśli już musisz, to zadaj te pytania w temacie, pozwól się każdemu wypowiedzieć, a nóż rozwinie się z tego ciekawa dyskusja.

 

W innym przypadku nawet nie wiesz kto do Ciebie napisze i zostajesz później z znawcami typu Kamilek :)

Hahaha żal dupe ściska. Ile razy Ciebie poprawiałem w postach, których pisałeś i ile razy nie miałem racji? W żadnych :p 

Mnie nie przebijesz tak łatwo z wiedzą bo uczyłem się z zagranicznych for a nie z mpc jak Ty. Jeśli tam miałeś mnie na myśli to jeśli we mnie wątpisz to grubo się mylisz bo tak jestem znawcą i każdy Ci potwierdzi ile ja osobom pomogłem bezbłędnie a ile błędnie. Moje doświadczenie jest 20 razy większe od Twojego a wkrótce sam zobaczysz co przygotowałem.

Co do reszty to nie polecam zakładać oficjalnego tematu z problemami bo nie wypali. Do poradników Jachu i innych mówiłem że nie wypali i nie będzie aktualizowany i tak się stało. Ja na swoim forum mogę takie coś zrobić ale tu nie bo mi się nie opłaca. 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano
3 godziny temu, TheVolume napisał:

Jeśli regulamin tego nie zabrania, to nie widzę przeszkód w założeniu takowego tematu. :)

To po co jest to forum?

53 minuty temu, kamil2321 napisał:

Hahaha żal dupe ściska. Ile razy Ciebie poprawiałem w postach, których pisałeś i ile razy nie miałem racji? W żadnych :p 

Mnie nie przebijesz tak łatwo z wiedzą bo uczyłem się z zagranicznych for a nie z mpc jak Ty. Jeśli tam miałeś mnie na myśli to jeśli we mnie wątpisz to grubo się mylisz bo tak jestem znawcą i każdy Ci potwierdzi ile ja osobom pomogłem bezbłędnie a ile błędnie. Moje doświadczenie jest 20 razy większe od Twojego a wkrótce sam zobaczysz co przygotowałem.

Co do reszty to nie polecam zakładać oficjalnego tematu z problemami bo nie wypali. Do poradników Jachu i innych mówiłem że nie wypali i nie będzie aktualizowany i tak się stało. Ja na swoim forum mogę takie coś zrobić ale tu nie bo mi się nie opłaca. 

Jedyne co masz 20 razy większe to ego, przykładem jest dokładnie ten post.

Znalazłoby się kilka takich tematów, pamiętam, że sam autor potrafił Ci powiedzieć, że nie miałeś racji.

Ile razy mnie poprawiałeś? Masę, pytanie czy twoje wypowiedzi wniosły cokolwiek do danego tematu? Nie. Z chęcią zobaczę co przygotowałeś, a może nawet w jakiś sposób z tego skorzystam? Liczę na to, że nie będzie to przerost treści nad formą. Pamiętaj, że wyznacznikiem umiejętności nie jest to, jakie forum czytasz oraz jak bardzo się na nim udzielasz. Swoją drogą, skąd możesz wiedzieć "gdzie się uczyłem"? Przez ostatnie 2 lata odwiedziłem to forum kilka razy, co widać po mojej zawartości i tym, że nie miałeś się do kogo spinać, dopiero teraz wróciłem. :)

@Top

Nie mówiłem o stworzeniu globalnego tematu z błędami tylko o tym by autor wypisał je tutaj.

74f31dbf1675f.jpg

 

Opublikowano
Dnia 23.07.2017 o 22:24, Ups... napisał:

To po co jest to forum?

Jedyne co masz 20 razy większe to ego, przykładem jest dokładnie ten post.

Znalazłoby się kilka takich tematów, pamiętam, że sam autor potrafił Ci powiedzieć, że nie miałeś racji.

Ile razy mnie poprawiałeś? Masę, pytanie czy twoje wypowiedzi wniosły cokolwiek do danego tematu? Nie. Z chęcią zobaczę co przygotowałeś, a może nawet w jakiś sposób z tego skorzystam? Liczę na to, że nie będzie to przerost treści nad formą. Pamiętaj, że wyznacznikiem umiejętności nie jest to, jakie forum czytasz oraz jak bardzo się na nim udzielasz. Swoją drogą, skąd możesz wiedzieć "gdzie się uczyłem"? Przez ostatnie 2 lata odwiedziłem to forum kilka razy, co widać po mojej zawartości i tym, że nie miałeś się do kogo spinać, dopiero teraz wróciłem. :)

@Top

Nie mówiłem o stworzeniu globalnego tematu z błędami tylko o tym by autor wypisał je tutaj.

Ego specjalnie zostawiłem dla Ciebie <3  
Przecież nigdy nigdzie nie napisałem, że się nie mylę, a w tych tematach o których mowa to były tematy bezsensu i "ataki" na moją osobę bo autor znał odpowiedź więc aby wytępić innych, po prostu wystarczy coś fejkowego napisać a jak autor zwróci uwagę = spisek :D także takimi tematami to się nie posługuj, w których ktoś z Twojego grona bądź nie z Twojego lecz z innego grona napisze temat znając odpowiedź na problem by tylko mi dopiec :) 
Och wniosły do mojego tematu, chociażby ostatni Twój post, w którym prawie 100% pomogłeś ale jak zwykle napisałeś w dalszej części głupoty ;) jakby tamten gość Cie posłuchał w 100% to wiem, że napisałby kolejny temat z tym problemem :D 
Co do tego tekstu, że Cb nie było 2 lata to daruj sobie, ja to już widzę od Ciebie kolejny raz, ech te wymówki :D 

Ale jeśli bardzo chcesz wiedzieć jakie były pytania to ok, były pytania o instalacji FreeBSD na PC, potem instalacje itd :P  

10 godzin temu, OnlyShot napisał:

@kamil2321 kiedy seduction wreszcie ruszy?

Kiedyś ruszy bez obaw, muszę mieć odpowiedni i dobry dostosowany czas :D 

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano
6 godzin temu, kamil2321 napisał:

Ego specjalnie zostawiłem dla Ciebie <3  
Przecież nigdy nigdzie nie napisałem, że się nie mylę, a w tych tematach o których mowa to były tematy bezsensu i "ataki" na moją osobę bo autor znał odpowiedź więc aby wytępić innych, po prostu wystarczy coś fejkowego napisać a jak autor zwróci uwagę = spisek :D także takimi tematami to się nie posługuj, w których ktoś z Twojego grona bądź nie z Twojego lecz z innego grona napisze temat znając odpowiedź na problem by tylko mi dopiec :) 
Och wniosły do mojego tematu, chociażby ostatni Twój post, w którym prawie 100% pomogłeś ale jak zwykle napisałeś w dalszej części głupoty ;) jakby tamten gość Cie posłuchał w 100% to wiem, że napisałby kolejny temat z tym problemem :D 
Co do tego tekstu, że Cb nie było 2 lata to daruj sobie, ja to już widzę od Ciebie kolejny raz, ech te wymówki :D 

Ale jeśli bardzo chcesz wiedzieć jakie były pytania to ok, były pytania o instalacji FreeBSD na PC, potem instalacje itd :P  

Kiedyś ruszy bez obaw, muszę mieć odpowiedni i dobry dostosowany czas :D 

Wymówka? Po prostu wejdź sobie mój profil, sprawdź moją zawartość i sprawdź jak często i gdzie się udzielałem, posty nie giną.

Ataki? Spisek? Ty tak serio? Mogę powiedzieć to samo w twoim kierunku.

Mówiąc o moim ostatnim poście - już w pierwszym podpunkcie zaznaczyłem, że może próbować odpalić serwer, a kolejne są ewentualnością, swoją drogą gdyby każdy z nich wykonał "dobrze" i tak nie miałby żadnych problemów.

Nie chodzi o to, że chce znać te pytania. Po to jest to forum, na którym siedzą takie osoby jak Ty czy Ja, dzielimy się tutaj wiedzą, problemami i pisanie takich tematów zwyczajnie nie jest na miejscu.

74f31dbf1675f.jpg

 

  • tripipi zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...