Witam mam połączenie kablowe w komputerze ( nie wifi tylko za pomocą złączki RJ 45 ) gdy stawiam serwer na virtualbox i wybiore w opcjach sieci Nat Network ( tylko wtedy działa mi połączenie internetowe na maszynie ) to zamiast konkretnego IP do ftp pojawia się coś w stylu 10.0.0.1 coś takiego no po prostu nie mam adresu IP do FTP a localhost nie działa moje pytanie brzmi jak włączyc usługę ftp w freebsd 9.3 na stałym złączu a nie żadnym wi fi???
chodzi mi oto że nie mam możliwości połączen