Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konto w World of Tanks (amx cdc, churchil III)


Tygrysiontko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto w grze World of Tanks

Metoda kontaktu: Najlepiej przez PW, jestem praktycznie codziennie, ewentualnie zapraszam na steam: http://steamcommunity.com/id/tygrysfg

Opis rzeczy: Świeże konto, ponad 1k bitew, jestem nowym graczem, ale klasyfikacja osobista wynosi 5418, więc chyba nie jest źle, jest kilka czołgów premium w tym 8 tier AMX CDC, kupiony wczoraj, 5 tier Churchill III, idealny czołg do zarabiania, 75% graczy nie wie jak go przebijać, no i jakieś mniejsze tiery czołgi premium. Czołgi dostępne tak jak na screenshotach poniżej. Sprzedaje konto, bo tracę za dużo nerwów na tą gre. 

Oczekiwana/oferowana cena: 100 zł (cena do negocjacji) 

Zdjęcia/inne informacje: Podstawowa procedura przy sprzedaży, otrzymuję przelew a ja wtedy podaję wszystkie dane do konta wraz ze zmianą e-maila.

2a608lx.jpg

2djc478.jpg

 

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Oferta nieaktywna od miesiąca zostaje przeniesiona do Archiwum. Jeżeli chcesz przywrócić temat, proszę skontaktuj się z moderatorem działu lub wyślij raport z prośbą.

819531478353821175209.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...