Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Strona internetowa nie działa przez atak


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem na moim serwerze odwiedził mnie nie miły pan po jego przybyciu strona internetowa przestała działać  VPS wywaliło i wogule wszystko zaczelo  się sypać.

Teraz wszystko wróciło do normy oprócz strony ma ktoś jakiś pomysł co to mógł być za atak .

Fragment rozmowy zanim dostał bana 

<03:22:46> "mysliwska ulica boiz": witam
<03:23:07> "eCoo": co jest ?
<03:23:18> "mysliwska ulica boiz": strona internetowa nie dziala
<03:23:26> "eCoo": i?
<03:23:39> "eCoo": jaka ?
<03:23:43> "mysliwska ulica boiz": 20zl psc i bedzie dzialac kierowniku
<03:23:45> "mysliwska ulica boiz": no wasza
<03:23:45> "mysliwska ulica boiz": glowna
<03:23:58> "eCoo": xDDDDDDDDD
<03:24:08> "eCoo": nie potrzebuje twojej pomocy
<03:24:32> "mysliwska ulica boiz": jestes pewny?
<03:24:42> "eCoo": tak
<03:24:57> "mysliwska ulica boiz": no to gl, zmien serwer chociaz na dlugo tez ci to nie pomoze

Strona albo nie działa albo wyświetla się tylko biała strona.

Dzięki za wszelką pomoc 

Opublikowano

resetowalem apache tylko ale zaraz spróbuje 

Nie działa teraz tylko index.php

 

sprawdzilem wszystkie pliki nie dziala index.php nawet jak zmienie nazwe albo go przeniose 

Opublikowano
3 godziny temu, L3mon1 napisał:

resetowalem apache tylko ale zaraz spróbuje 

Nie działa teraz tylko index.php

 

sprawdzilem wszystkie pliki nie dziala index.php nawet jak zmienie nazwe albo go przeniose 

Co to jest za strona zapodaj linka tu albo na pw.

fPdC8vF.jpg

 

Opublikowano

Dzięki za chęć pomocy :D 

Po prostu zrobiłem nowy plik ze starym kodem i działa.

Nie wiem co za syfa dał mi ten koleś 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...